Кременчугская газета
Понедельник, 20 Августа 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Крахмілець підтвердив, що у нього пройшов обшук, але не у справі «черніговської мафії»

 

10 ноября 2017 11:45
Крахмілець підтвердив, що у нього пройшов обшук, але не у справі «черніговської мафії»

Каже, що не є фігурантом справи по розкраданню нафти і здивований, що департамент внутрішньої безпеки вказує на причетність до «чернігівської мафії» саме керівника поліції району.

Екс-начальник Кременчуцького УБОЗу, екс-кандидат в нардепи від нашого міста, а нині керівник поліції Прилук Руслан Крахмілець підтвердив Кременчуцькій газеті, що 9 листопада у нього пройшов обшук, але не у справі черніговської мафії.

«9 листопада за місцем проживання та у робочому кабінеті проведено обшуки, у результаті яких вилучено особистий мобільний телефон та квитанції про надання допомоги онкохворому хлопчикові. Департамент внутрішньої безпеки поліції розтиражував інформацію, що встановлено причетність одного із керівників відділів поліції до розкрадання нафти. Хоча в Ухвалі зазначено, що підставою для обшуку є недостовірна інформація при декларуванні»,- повідомив Р.Крахмилець.

Він також каже, що не є фігурантом справи по розкраданню нафти і здивований, що департамент внутрішньої безпеки поліції вказує на причетність до «чернігівської мафії» саме керівника поліції району.

«Прилуцький район характеризується значною кількістю покладів нафти, що притягує до себе криміналітет. Лише в період з 1 січня 2013 року по 1 листопада 2015 року за даними НГВУ «Чернігівнафтогаз» було вчинено 110 несанкціонованих врізок, які були результатом діяльності злочинних груп (2013 рік – 22 врізки, 2015 – 32, 2015 – 46).

Тривалий час у регіоні існувала злочинне угруповування, яке займалося розкраданням нафти під умовною назвою «Л.». До складу даного угрупування входило понад 100 осіб, лідери якої за офіційними даними ДФС жодного дня ніде не працювали, податки не сплачували, однак ведуть надзвичайно розкішний спосіб життя, у їх користуванні перебувають престижі іномарки та житло.

Заручившись підтримкою високо посадовців З 1991 року по 2015 рік, за 25 років факти розкрадання нафти не документувалися, жодної кримінальної справи до суду направлено не було»,- каже Р.Крахмилець.

Він додає, що з метою забезпечення енергетичної безпеки регіону та України у цілому, зокрема, щодо недопущення розкрадань нафти, у Прилуцькому відділі поліції було змінено керівництво. Крахмілець підкреслює, що кадрові зміни дозволили переломити ситуацію у протидії злочинам у сфері паливно-енергетичного комплексу регіону.

Результатом протидії розкраданню нафти стало виявлення та документування 4 груп, які займалися розкраданням нафти. У результаті чого затримано 4 автомобілі, вилучено близько 50 тон нафти із орієнтовною вартістю понад 700 тис. грн. Вилучена нафта повернена у дохід держави.

На даний час у 3-х кримінальних провадженнях винесені обвинувальні вироки. До кримінальної відповідальності притягнено 3 особи, 2 з яких – працівники НГВУ.

Як наслідок у  2016 році на території Прилуцького району мала місце лише 1 врізка. За 9 місяців 2017 року  також лише 1 врізка (орієнтовно – 4-річної давнини).

За результатами вжитих заходів із протидії розкраданню нафти, вищевказана група практично припинила свою злочинну діяльність, а весь свій фінансовий та людський ресурс використовує для зміни керівництва поліції м. Прилук та Чернігівської області та відновлення своєї злочинної діяльності по розкраданню нафтопродуктів.

З цією метою постійно проводяться мітинги, прес-конференції на центральних каналах, систематично надсилаються скарги з надуманими фактами для дискредитації поліцейських, яких за останні 2 роки більше  100. Злочинцями створено власну громадську організацію, яку використовують як кишеньковий рупор, а також використовують у власних цілях дружину колишнього посадовця МНС.

З метою усунення керівництва відділу використовують впливових осіб з різних правоохоронних органів, вдається відкривати кримінальні провадження, проводити формальні обшуки, робити все, аби усунути поліцейських від протидії злочинності, а також підірвати авторитет поліції.

На даний час протягом 2016-2017 років проведено близько 10 обшуків у відділі поліції, за результатами яких заборонених речей не виявлено. Як доказ співпраці є скріншот сайту ГО «Право на захист» у якому представники ОЗУ «виносять подяку» службі ВБ за те, що вони тримають слово. Яке саме, не уточнюють.

Нагадаємо, екс-начальник Кременчуцького УБОЗу, екс-кандидат в нардепи Крахмілець звинувачений в пособництві «чернігівської мафії». Про це повідомив сайт antikor.com.ua з посиланням на Департамент внутрішньої безпеки поліції України.

 

 Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться