Кременчуцька газета
Неділя, 1 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Кременчуцька історія із футбольним полем і "футболом" міських чиновників

30 травня 2023 16:30

Проблема не вирішується роками.

До Кременчуцької газети звернувся містянин Олексій Мурашко, який мешкає на вул. Університетській, буд.33, (колишня вулиця Першотравнева). Він розповів, що його вікно виходить на спортивний майданчик, тож чоловіка турбує влучання м'яча у вікна будинку, автомобілі, людей і т.д.

«Із червня місяця 2022 року звертаюсь за допомогою до Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради для вирішення наступної проблеми: Поряд з будинком на вул. Університетській (Першотравнева), буд.33 облаштовано спортивний майданчик (футбольне поле). Регулярно під час гри у вікна людей та припарковані поруч автомобілі влучає м'яч (з великою силою) та пошкоджує майно (вікна, антимоскітні сітки, автомобілі). Особисто у мене неодноразово пошкоджувалася антимоскітна сітка та регулярно і часто влучає м'яч у вікно. Якби воно було не металопластикове, а зі звичайного скла, то вже було би розбите неодноразово. Крім того, з боків поля захисної сітки немає зовсім, тому м'яч влучає в припарковані автомобілі та навіть в людей», - зазначив кременчужанин.

Олексій Мурашко показав всі свої звернення, а також відповіді на них.

У відповіді від місцевої влади неодноразово вказано, що захисна сітка (навколо спортивного майданчика) відповідає нормам, а збільшення її висоти може призвести до невідомих наслідків.

«Спочатку після багаторазових телефонних звернень до Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради не отримував жодної відповіді, строки відповіді на надісланий лист в системі електронних звернень були перевищені, доки не звернувся до Обласного контактного центру Полтавської обласної ради минулого року, після чого отримав лист від Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з відповіддю, що коштів немає, але на 2023 рік вони будуть передбачені (тобто, проблему визнали). Уже у 2023 отримав відповідь, що захисна сітка відповідає всім нормам та вимогам. На прохання у разі неможливості підвищення висоти сітки встановити металеву захисну решітку на моє вікно, також отримав відповідь, що кошти непередбачено», - вказує містянин.

Також звернення до депутата міської ради по округу та запит також не дав результатів. 

«Крім того, висота захисної сітки дійсно може відповідати нормам по висоті, але згідно ДБН Б.2.2-5:2011 "БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ", пункт 6.9.5: «Відстань від фізкультурних та ігрових спортивних майданчиків до вікон найближчих житлових будинків становить від 10 м до 40 м і більше в залежності від рівнів шуму, що створюються під час їх використання». У нашому випадку ця відстань і є мінімальною близько 10 м. Постійна нецензурна лайка під час гри, крик, дзвін металевих стійок, футбольних воріт під час влучання м’яча, особливо в середню стійку воріт (наче на металобазі). Сітки на самих футбольних воротах просто не існує (розірвана вщент)», - акцентує увагу Олексій Мурашко.

Тим часом кременчужанин ще вказує, що зовсім нещодавно – 27 червня - було розбито чергове скло в під’їзді.

«На сьогодні просто не можу відкрити вікно, так як м’яч може просто «винести» сітку і влетіти в кімнату, завдавши інших збитків, не говорячи про можливість розбиття скла. Крім того, влучає м’яч не тільки в моє вікно, а з тією ж частотою у вікна інших кімнат, кухню, під’їзд, автомобілі. Таким же чином, м’ячем, розбита лампочка вуличного освітлення на стовпі. Фіксація проблеми у системі «Відкрите місто» також результату не дала», - суть проблеми містянина.

Як видно, цю проблему роками не можна вирішити. Хоча б звичайна металева решітка була б виходом із ситуації.

 

Світлана Павленко

Головна фотографія Кирила Воронцова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися