Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 17 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька ТЕЦ із середини 2020 року знизить тариф на тепло та гарячу воду для населення на 6%, для бюджетників - на 10%

 

9 січня 2020 09:35

Скільки доведеться платити за послуги цивілізації.

Сьогодні у Кременчуці о 8.00 в приміщенні ЦКСіД «Нафтохімік» відбулися громадські слухання для споживачів, на яких керівництво Кременчуцької ТЕЦ проінформувало споживачів про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

За словами директора ТЕЦ Андрія Щербаня, рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради для ТЕЦ тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води затвердили 08.02.2019 року і ввели в дію з 25 квітня 2019 року.

З того часу прийнято ряд законодавчих актів та змінені складові тарифу. Наприклад, в структурі тарифу зменшено ціну паливної складової, проте зріс рівень зарплати, підвищилась вартість технічної води, тощо.

Тож ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» виконало розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Для населення, яке обслуговує ТЕЦ (а це майже все лівобережжя Кременчука) тариф, який в разі його затвердження має вступити у дію в травні 2020 року, знизиться у порівнянні з прийнятим у 2019 році на 6% - до 1549 грн/гкал, для релігійних організацій - знизиться на 7%, для бюджетних - на 10% (дивись таблицю).

Цікаво, що журналісти під час слухань звернули увагу на те, що на сайті ТЕЦ та міськради оприлюднені були інші суми проплат.

Директор ТЕЦ пояснив, що вчора внесли остаточні корективи і тому суми різняться.

 

Також А.Щербань пояснив, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» здійснила коригування нарахувань (у бік зменшення) за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води у зв’язку зі зміною ціни природного газу, починаючи з грудня 2019 року.

«На 22% для населення зниження. Відповідний перерахунок вже відображено у платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за грудень 2019 року», - заявив директор ТЕЦ.

Нагадаємо, «Кременчуцька ТЕЦ» запрошує містян послухати про нові тарифи.

«Кременчуцька ТЕЦ» планує зменшити тарифи на тепло та гарячу воду.

 

 

Олег Булашев

Фото Олександр Попенко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися