Кременчугская газета
Среда, 20 Июня 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьким паркам не вистачає питної води та хатинок на деревах

 

27 июня 2017 13:10

Городяни «змайстрували» зелені зони своєї мрії.

Кременчуцьким паркам не вистачає апаратів (чи фонтанчиків) з питною водою, урн та хатинок на деревах. Такі висновки зробили члени ГО «Культурний діалог», які презентували результати сьогодні тижневої роботи у відкритій майстерні міста*.

«Якщо дивитися на вирішення проблем міста ширше, то можна констатувати той факт, що Кременчуку взагалі не вистачає обладнаних зелених зон для відпочинку. Земельне управління виконкому надало нам для розгляду 20 зелених зон, розташованих у різних районах міста. Ми ж, завдяки кременчужанам, змогли нанести на карту міста іще щонайменше 30 зелених зон, які городяни теж хотіли б вдосконалити», - говорить архітектор-урбаніст проекту Дар’я Корба.

За словами організаторів проекту, найактивнішими були мешканці Раківки, Ревівки та Молодіжного. У рамках підведення підсумків роботи, кременчужанам  презентували плани вдосконалення парку Воїнів-Інтернаціоналістів, парку Юність на Раківці та зеленої зони на Ревівці.

І як приклад наводять ставлення до створення зелених зон у мікрорайоні Ревівка депутата Кременчуцької міськради Дениса Терещенка.

«Завдяки цьому проекту ми побачили чудовий приклад того, що депутат дуже ефективно взаємодіє з громадою. Мешканці Ревівки приходили до нас і пропонували для втілення власні ідеї. Так, голосували в основному жінки похилого віку, а от результат зможуть побачити всі», - розповідає Дар’я Корба.

За словами організаторів майстерні, кременчужани частіше за все пропонували встановити у парках міста апарати з питною водою, урни для сміття, лавочки, клумби та хатинки на деревах.

«Ми хотіли презентувати місту цей проект, як інструмент розвитку. Наразі створено 3D-проекти розвитку трьох зелених зон. Далі, за підтримки міської влади, ці проекти будуть втілені в життя. Попереду ще довгий шлях, але перші кроки вже зроблено», - резюмувала куратор проекту Ірина Каць.

Проекти розвитку зелених зон Кременчука будуть виставлені у вітрині дитячої бібліотеки ім. Торубари, тож кременчужан зможуть побачити на власні очі, чого хочуть їх сусіди.

* Майстерня Міста в Кременчуці втілюється ГО «Культурний діалог» у співпраці з Кременчуцькою міською радою за підтримки проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що втілюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH у співпраці з Львівською міською радою

 

Фото Олександр Грінченко

Ірина Андрєєва

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться