Кременчуцька газета
Неділя, 23 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчуцький ліцей «Політ»: 20 років польоту творчої думки

5 грудня 2017 10:05
Кременчуцький ліцей «Політ»: 20 років польоту творчої думки

Ліцей працює за такими профілями: математичним, історико-економічним, хіміко-біологічним, іноземної філології, інформаційних технологій.

4 грудня в стінах Міського палацу культури відбулось урочисте зібрання з нагоди 20-річчя Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А. Макаренка та ліцею «Політ» . Як вказано на сайті Освіта Кременчука привітати керівництво навчального закладу та висловити слова подяки за багаторічну працю прийшов директор департаменту освіти Кременчука Геннадій Москалик, заступник голови комісії з питань освіти, науки і культури Полтавської обласної ради Валерій Прядко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Віталій Зелюк та голова міського комітету профспілки працівників освіти Олег Гребенюк.

Однією з прикрас вечора став концерт, який підготували учні ліцею «Політ» та студенти Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка. Номери складались з виступів художніх та самодіяльних колективів цих навчальних закладів.

Полтавську обласну спеціалізовану школу-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка заснували в 1997 році. Три роки потому навчальний заклад отримав назву "Політ". До ліцею зараховуються випускників 7-9 класів загальноосвітніх шкіл регіону, які пройшли конкурсний відбір. Ліцей працює за такими профілями: математичним, історико-економічним, хіміко-біологічним, іноземної філології, інформаційних технологій.

Нагадаємо, що керівник Кременчуцького педагогічного коледжу Іван Гальченко отримав премію імені А.С. Макаренка.  

 

Поліна Семенова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися