Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчуцький нацуніверситет посів 42 місце у національному рейтингу «Топ-200 Україна 2024»

20 червня 2024 09:10

До рейтингу увійшли 200 найпотужніших університетів України.

За рік Кременчуцький національний університет покращив свій результат у національному рейтингу одразу на 5 позицій, піднявшись з 47-го місця (2023р.) на 42. Про це інформують на сайті КрНУ.

Посівши 42 місце, КрНУ увійшов до Топ-50 найсильніших ЗВО України. Це найкращий результат серед закладів вищої освіти Полтавщини.

Центр міжнародних проєктів "Євроосвіта" (https://euroosvita.net/), в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (http://ireg-observatory.org/en/), презентував вісімнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2024". До нього увійшли 200 найпотужніших університетів України.

Академічні рейтинги є одним із інструментів удосконалення вищої освіти шляхом забезпечення прозорості діяльності закладів вищої освіти для усіх зацікавлених сторін, починаючи від студентів та їхніх батьків, співробітників університетів, і закінчуючи ринком праці та урядами країн.

Базові принципи визначення рейтингів університетів "Топ-200 Україна 2024":

a) Забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів. Для цього використовувалися лише відкриті дані прямих вимірів, викладені на веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ. Методика розрахунків університетських рейтингів є доступною для громадськості з метою перевірки валідності отриманих результатів.

b) Врахування всебічності і багатогранності діяльності університетів. З цією метою їх робота сукупно оцінювалася на більш широкій базі показників.

c) Пріоритетність євроінтеграційних процесів. Виходячи з важливості євроінтеграційних процесів вищої освіти для України, вагові коефіцієнти міжнародних показників діяльності університетів (QS World University Rankings, Times Higher Education World University Rankings, Scopus, Webometrics, THE University Impact Rankings, QS WUR Sustainability) встановлені вищими за вагові коефіцієнти національних показників. Методології зазначених міжнародних рейтингових систем передбачають використання великих масивів даних (узагальнених за декілька років) на широкій базі багатьох важливих показників для визначення результатів роботи університетів і їх поточної позиції.

Кременчуцький національний університет послідовно, рік за роком, поліпшує свої показники у наймасштабнішому національному рейтингу «Топ-200 Україна», утримуючи лідерські позиції у регіоні:

2022р. – 56 місце;

2023р. – 47 місце;

2024р. – 42 місце.

Досягнуті показники є результатом наполегливої та послідовної праці науковців університету, які у складних умовах воєнного часу ведуть ефективну науково-дослідницьку і винахідницьку діяльність, працюють для Перемоги та для посилення енергетичної незалежності і боєздатності України.

Нагадаємо, Яким міг би стати Кременчук за проєктами студентів КрНУ

У КрНУ пройшов науковий пікнік: присутнім показали як розпізнати якість меду та продемонстрували апарат, який впливає на кровообіг

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися