Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчуцькій водій виграв суд у патрульної, яка виписала йому постанову за їзду без документів на автомобіль

29 травня 2024 13:20

Судова справа.

Днями суддя Автозаводського районного суду міста Кременчука Сергій Нестеренко розглянув у порядку спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом громадянина до партульної про визнання протиправною та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Як сказано у постанові суду, у березні 2024 року до суду звернувся громадянин з адміністративним позовом до поліцейської роти №1 БПП в місті Кременчук про визнання протиправною та скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.

У позові чоловік просив скасувати постанову поліцейської від 12 березня 2024 року у справі про адміністративне правопорушення про притягнення його, позивача до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 126 КУпАП та застосування стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн. за те, що він, позивач, нібито 11 березня 2024 року близько 22 год. 41 хв. по вул. Університетській, 27 в м. Кременчуці керував транспортним засобом ВАЗ 2108, не мав при собі реєстраційного документа на автомобіль, чим порушив п.п. 2.1 «б» ПДР України.

Позивач вважав постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності протиправною, оскільки вона була ухвалена з порушенням норм права, без дотримання процедури розгляду справи, без встановлення доказів вчинення проступку. Він також просив стягнути з відповідача понесені ним судові витрати у вигляді витрат на правничу допомогу у розмірі 3500 грн.

Вивчивши справу суддя позов позивача задовольнив частково.

Він визнав протиправною та скасував постанову поліцейської роти №1 БПП в місті Кременчук від 12 березня 2024 року у справі про адміністративне правопорушення  про притягнення позивача до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 126 КУпАП та застосування стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн.

Суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення стосовно позивача про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 126 КУпАП.

Суд стягнув з Департаменту патрульної поліції Національної поліції за рахунок бюджетних асигнувань на користь позивача кошти у розмірі 605,60 грн. у повернення сплаченого судового збору та у розмірі 500 грн. у повернення сплачених витрат на правничу допомогу.

Суд відмовив позивачу у задоволенні позову до Департаменту патрульної поліції Національної поліції в частині вимоги про стягнення коштів у повернення витрат на правничу допомогу у розмірі 3000 грн.

Рішення може бути оскаржено до Другого Апеляційного Адміністративного суду протягом десяти днів з дня виготовлення.

Кременчуцький водій виграв суд у патрульної, яка виписала йому постанову за проїзд на «жовтий» сигнал світлофора

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися