Кременчугская газета
Четверг, 16 Августа 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькому музею авіації та космонавтики запропонували брати плату за вхід

 

9 ноября 2017 13:40

Також керівнику музею нагадали про список з 97 нежитлових приміщень у Кременчуці для вибору нового під музей. 

Сьогодні під час засідання  бюджетної депутатської комісії у Кременчуцькій міськраді директору комунального Кременчуцькому музею авіації та космонавтики Анатолію Бишенку запропонували брати оплату за вхід до музею. Таким чином, зауважила депутат Оксана Піддубна, вирішилося б часткове питання по оплаті роботи додаткових працівників музею та інших важливих питань закладу. 

У відповідь Анатолій Бишенко сказав, що про це подумає в подальшому. Бо за його словами, головним питанням для музею все-одно лишається пошук нового приміщення. А для нього, зауважив директор, бажана площа близько 800 метрів квадратних: для всіх експонатів, бібліотеки та іншого. 

На запитання головуючого комісією депутата Олександра Плескуна (фракція "Рідне місто), де наразі бачить Бишенко розміщення музею, повідомив про центр та про те, що у інших місцях такий своєрідний музей не матиме попиту у відвідувачів. 

У відповідь директору згадали про 97 нежитлових приміщень Кременчука, які знаходяться на балансі міста та не мають орендарів. 

«Із цих нежитлових приміщень можна спокійно вибрати вам під музей», - зауважив Олександр Плескун. 

Та судячи з реакції на це Анатолія Бишенка, він вважає, і можливо небезпідставно, прийнятним для такого музею лише центр міста. 

Нагадаємо, Кременчуцький музей авіації та космонавтики просить розширення, однак варіанти для нового розміщення поки не підходящі.   

Кременчуцький музей зустрів 30-тисячного відвідувача. 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться