
Щодо ліцею №11, чиновник запевнив, що підземне укриття, яке нині будується, буде готове до початку нового навчального року.
Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії розглянули раніше надані доручення. Одне з них стосувалося облаштування укриттів у навчальних закладах — зокрема, тих, де проблема триває не перший рік.
Найперше обговорили ситуацію в гімназії №2. Кременчуцька газета неодноразово висвітлювала проблеми з укриттям у цьому закладі. Та схоже, нарешті є зрушення. Віцемер Дмитро Кравченко повідомив, що до нового навчального року укриття буде готове.
Інша ситуація — у гімназії №3. За словами Кравченка, будівля розташована в зоні з високим рівнем ґрунтових вод, тому облаштування повноцінного укриття складне. Вже два підрядники відмовилися від виконання робіт, і наразі перспектив немає. Учні тимчасово користуються укриттям у дитячому садку №77, однак там тісно.
Щодо ліцею №11, чиновник запевнив, що підземне укриття, яке нині будується, буде готове до початку нового навчального року.
«По одинадцятій школі поки все в нормі, ми на стадії коригування проєкту, архітектурну частину проєкту здали. Тобто роботи не зупиняються, вони по ходу коригуються, і отам сподівання є, що до початку навчального року вони будуть зі сховищем. Єдине, що друга частина, яку поставив зараз мер, — нам розробити підземний вхід. Там трохи складніше, і до початку навчального року його не буде», — зазначив Дмитро Кравченко.
Він також нагадав, що роботи виконує кременчуцька фірма "Європабуд".
Укриття в школах — не просто формальність, а безпека дітей під час війни. Коли кожен сигнал тривоги — не навчальна тривога, важливо, щоб освітні заклади були підготовлені.
Будівельні роботи в гімназії №2 ще триватимуть і триватимуть
Отак і вір Малецькому - мер Кременчука вже забув, що допоможе з роботою ексдиректорці гімназії №2
Світлана Павленко