Кременчуцька газета
Субота, 9 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Кременчужанам заплатять, якщо вони допоможуть піймати шкідників електромереж

3 жовтня 2023 11:55

Злочинці залишають без світла сільських жителів.

За надання відомостей, які сприяли затриманню злочинців, АТ «Полтаваобленерго» гарантує грошову винагороду в розмірі 5 тис. грн. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

На території Полтавщини активізувалися злочинці, які викрадають електродроти, металеві конструкції з ліній електропередач, розбирають трансформаторні підстанції тощо. Пошкодження цих об’єктів стають на заваді безперебійному постачанню електроенергії споживачам, особливо в осінньо-зимовий період.

Без електроенергії, водопостачання, тепла залишаються цілі населені пункти, зокрема стратегічно-важливі об’єкти, військові частини, медичні заклади, дитсадки, школи, промислові й сільськогосподарські підприємства, що є найбільш болючим в період дії воєнного стану.

Процес відновлення електропостачання у таких випадках надзвичайно трудомісткий, тривалий і вартісний, потребує залучення значних людських ресурсів, спеціальної техніки.

Злочинців, на жаль, не зупиняють ні передбачена за протиправні дії кримінальна відповідальність, ні висока напруга, під якою знаходяться об’єкти, ні складна ситуація в країні через збройний напад агресора.

Саме тому керівництво Полтаваобленерго звернулося за допомогою до мешканців Полтавщини, щоб вони допомагали знешкодити крадіїв електрообладнання. Адже наслідки знеструмлення непередбачувані: від залишення без світла окремих населених пунктів, до масштабних техногенних катастроф.

«Будь-яка інформація може бути корисною. Будьте пильними й про появу підозрілих осіб, транспорту неподалік об’єктів АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», особливо в темну пору доби й у віддалених від населених пунктів місцях, а також відому інформацію про осіб, причетних до злочинів, місця їх знаходження, зберігання та збуту викраденого, обов’язково терміново повідомляйте у поліцію за телефоном 102», - пишуть енергетики.

Також інформацію можна передати до АТ «Полтаваобленерго»:

– за номерами телефонів (0532) 516-114, (0532) 510-954 (відповідно до чинних тарифів міського та міжміського зв’язку, понеділок-четвер з 7:30-16:30, п’ятниця з 7:30 до 15:15);

– надіславши листа на поштову адресу: 36022, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 (для служби економічної безпеки);

– через сайт в розділі «Стоп корупція», заповнивши форму зворотного зв’язку.

 

 

Артем Кузьменко

За інформацією АТ «Полтаваобленерго»


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися