Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчужани часто звертаються з проблемами освіти до Полтавської ОВА

22 квітня 2024 15:15

Пік проблемних питань сфери освіти припав на 2023 рік, коли головним мотивом практично усіх звернень була підготовка укриттів у навчальних закладах області, відновлення функціонування шкіл та дитсадків в очному форматі.

За підсумками трьох з половиною місяців цього року чітко визначених лідерів серед громад Полтавської області, у яких фіксувалися б найбільші проблеми у сфері освіти, назвати не можна. Більш активно звертаються жителі Полтави, Кременчука, Лубен та Новосанжарської громади.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОВА.

Як правило, основними питаннями, що турбують заявників зараз, є підготовка укриттів в закладах освіти, організація підвезення дітей, забезпечення підручниками та харчуванням.

За результатами попереднього розгляду фахівцями центру перевіряється коректність та повнота отриманої інформації, а потім здійснюється їх надсилання до відповідних громад чи профільного Департаменту обласної військової адміністрації уже для предметного розв'язання питання.

Більшість звернень вже опрацьовані. Громадами здійснюються заходи з усунення недоліків або визначаються терміни з їх реалізації.

У Полтавській ОВА нагадують, що  пік проблемних питань сфери освіти припав на 2023 рік, коли головним мотивом практично усіх звернень була підготовка укриттів у навчальних закладах області, відновлення функціонування шкіл та дитсадків в очному форматі.

Так, якщо за підсумками 2022 року було отримано близько 300 заяв, то у 2023 році ця цифра практично вдвічі збільшилася – близько 600 звернень, які надходили через чинні гарячі лінії та чат-бот. Більшість – звернення від жителів Кременчука, Полтави, Миргорода та Лубен.

На той час Радою оборони області визначалися загальні напрями дій, порядок відвідування навчальних закладів, критерії підготовки укриттів тощо, а безпосередні повноваження з вирішення питань безпеки освітнього процесу та його учасників реалізовувалися місцевими громадами.

Найбільш тривалим у часі процесом із відновлення очного формату навчання відзначився Кременчук, що є цілком зрозумілим з урахування кількості здійснених ракетних ударів по місту протягом 2022-2023 років.

Також нагадують: кожен за потреби має можливість безперешкодно та безкоштовно звернутися на телефонну лінію Полтавської ОВА: 0800502230; та оформити звернення.

 

Світлана Павленко

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися