Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 8 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанин Угніченко - перший, журналістка «Лтави» Никифоренко - третя на конкурсі про україно-ізраїльські відносини

3 липня 2018 10:00

Головою журі був Матвій Ганапольський, до складу журі входили Геннадій Поліщук, Альберт Фельдман, Світлана Леонтєва, Ірина Тиран, Аліна Александрова, Андрій Куликов, Сергій Томиленко, Соня Кошкіна.

 

На конкурсі «Ізраїль і україно-ізраїльські відносини очима журналістів», фінал якого відбувся в Ізраїльському культурному центрі, перше місце вибороли Дмитро Угніченко (Кременчук) та Євгенія Овчіннікова (Київ). Журналістка телеканалу «Лтава» Полтавської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Олена Никифоренко здобула третє місце.

Про це йдеться  на сайті suspilne.media та на каналі в Youtube Golda Meir Institute Ukraine.

У конкурсі взяли участь понад 200 робіт. Третє місце з Оленою Никифоренкоподілили Галина Ярема і Надія Собенко. Друге місце посіли Сергій Удовик, Анна Недашківська, Сергій Кривуля, Анастасія Рибчинська, Євген Лісовий, Галина Ярема та Надія Собенко.

Конкурс оголосили у вересні 2017 року Посольство Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльський культурний центр та Україно-Ізраїльський Інститут стратегічних досліджень імені Голди Меїр. До участі приймали аудіо-, відео- і друковані матеріали українською та російською мовами у трьох номінаціях: «Ізраїль очима українських журналістів», «Україно-ізраїльські відносини» та «Висвітлення заходів (подій) з просування в Україні ізраїльських новацій».

Головою журі був Матвій Ганапольський, до складу журі входили Геннадій ПоліщукАльберт ФельдманСвітлана Леонтєва, Ірина Тиран, Аліна Александрова, Андрій Куликов, Сергій Томиленко, Соня Кошкіна.

Олена Никифоренко виграла шляхом таємного голосування журі з матеріалом із прифронтової зони на кордоні із Сектором Гази, який вийшов в ефірі телеканалу «Лтава» у рамках військової програми «Позиція». У 2014 році журналістка відвідала міжнародну конференцію в Ізраїлі. Там їй вдалося поспілкуватися з майором Ізраїльської армії Германом Гільтманом, уродженцем Запоріжжя, який уже кілька десятків років живе і працює в Ізраїлі. Окрім того, Олена Никифоренко зустрілась із заступником мера міста Сдерот, який показав Сектор Гази і детально розповів про все, що там відбувалося.

Під час нагородження вона сказала, що напередодні вона купила планшет і це був її перший досвід у ролі оператора.

«За власної ініціативи я поїхала на кордон Сирії та Лівану, де брала інтерв’ю в мера міста Хацор-на-Галіліт і дізналася про державну програму, що передбачає в кожній новій квартирі обладнання спеціальних кімнат-бомбосховищ. Усе це я фільмувала на свій планшет, і згодом ці сюжети увійшли документальними відрізками в програму "Позиція" на "Лтаві". Це й була одна з робіт, яку я подала на конкурс і посіла третє місце», – розповіла Олена Никифоренко.

Олена Никифоренко брала участь у двох номінаціях конкурсу з трьома роботами з програм «Позиція», «Ранок на Лтаві» та «Гості ранку». 

«Цілі Суспільного мають сприяти появі таких матеріалів та бажанню журналістів доносити повну картину події до своїх глядачів і читачів, – наголосила Олена Никифоренко. – Я і мої колеги, які мають міцну громадянську позицію, з радістю готові виконати свій обов’язок, бути всередині процесу і надавати якісну перевірену інформацію, дотримуючись основних принципів Суспільного, щоб нам довіряли».

http://stv.detector.media

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися