Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Ліцей №10 випустив майбутніх Піфагорів та Сократів нашої нації: свято переривала сирена, але потім лунав вальс та була закладена капсула на Алеї зірок

12 червня 2024 10:20

Репортаж із заходу.

«Добрий вечір, вільна Україно! Добрий вечір, велика родино, рідної десятки! 

Вітаємо всіх на церемонії вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти»,-саме з цих слів вчора у кременчуцькому ліцеї №10 «Лінгвіст» почався випускний.

Під звуки музики на майданчик перед школою у першу чергу запросили  дорогих випускників.

Кожному класу ведуча свята давала цікаву і ємку характеристику.

«Вітаємо 11-Б. Талановиті, цілеспрямовані, дружні, кмітливі, толерантні, артистичні, комунікабельні.

А їхнім добрим і творчим наставником став досвідчений класний керівник - учитель біології  Бабко Ірина Леонідівна.

Аплодисменти випускникам 11 М класу. 

Оригінальні, енергійні, чемні, емоційні, відкриті, креативні, завзяті, відповідальні.

А надійним порадником для них стала майстер своєї справи – учитель української мови Тімічева Наталія Миколаївна.

Зустрічаємо 11 Ф клас.

Веселі, життєрадісні, успішні, розумні, виважені та наполегливі зі своїм професійним наставником учителем англійської мови Сретенович Іриною Олексієвною», - оголошувала класи ведуча, а діти крокували по подвір’ю рідної альма-матері.

Як повідомила нам директорка ліцею Наталія Мамон, цього року зі стін навчального закладу вийшли 88 одинадцятикласників.

Вона не жаліла компліментів, кажучи, що це мудрі, креативні діти, які завжди брали участь у різноманітних проєктах. 

«Велика кількість дітей взяла участь у написанні робіт Малої академії наук, в олімпіадах, досягли певних вершин…

Я вважаю, що для кожної людини є певні труднощі, коли необхідно найголовніше в школі, навчитися вчитися. Долати ті завдання, ті перешкоди, які виникають протягом шкільного життя. Але вони змогли, вони витримали. Незважаючи на реалії нашого часу, ми вважаємо, що вони молодці»,- сказала директорка ліцею.

Після урочистого гімну, хвилини мовчання по загиблих військових, які боронили нашу Україну, було розпочато церемонію вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

Першими атестати отримали учні, які закінчили ліцей з золотою та срібними медалями.

Кожному з них ведуча надавала стислу, але дуже влучну характеристику.

«Кременчуцька газета» назве імена цих дітей – майбутніх Піфагорів та Сократів нашої нації.

За успіхи в навчанні Золотою медаллю були нагороджені:

Боровик Давид Ігорович

Президент ліцею 2022-2023 років; різнобічно обдарована й артистична особистість; випускник інтенсив-навчання на Молодіжному форумі Єдності в Ужгороді в 20223 р.; випускник академії IT Step school 2021р., учасник волонтерської програми ENGin 2021р., учасник проєкту «Teenovation» від «Klitchko Foundation» 2021 р., опанував програму всеукраїнської літньої наукової школи Малої академії наук України з філософії «Сер(Е)альність. З сезон»; двічі ставав напівфіналістом конкурсу «Flex», переможець фінального етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму в Києві (2024 р); призер конкурсу-захисту найково-дослідницьких робіт МАН з біології (2022 р.), біології та інформатики (2024 р.); волонтер та активний учасник міського дитячого об'єданння «Армія Добра»; 2024 р. нагороджений грамотою учасника Всеукраїнської міжгалузевої науково-практичної онлайн-конференції «Національна наука і освіта в умовах війни рф проти України та сучасних цивілізаційних викликів»

Вітер Віталіна Вікторівна

Переможниця міського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, учасниця шкільних олімпіад з англійської мови та біології. Бажає присвятити життя медицині, бачить себе успішним лікарем. Полюбляє займатися спортом, багато читає. Цілеспрямована, відповідальна, рішуча, найкраще їй вдається дисциплінувати себе, знаходити однодумців;  комунікабельна, товариська, щира.

Волювач Артем Олександрович 

Скромний, таємничий, мовчазний, із загадковою посмішкою, однокласники називають його «сігмою»; мріє про фінансову стабільність та незалежність і цілеспрямовано йде до своєї мети, адже став переможцем міського та обласного етапів захисту робіт Малої Академії Наук 2023-2024 р. та  посів 2 місце на Всеукраїнському етапі в м. Києві  з роботою з економіки на тему "Криптовалюта: загроза чи можливість розвитку економіки України".

Гафяк Олена Вікторівна

Весела, працьовита, комунікабельна, справжній лідер та вірний товариш. Переможниця Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули 2022», конкурсу «Історія  перемоги поетичним рядком», отримала стипендію від American Council of Education та сертифікацію у сфері Digital Marketing. Брала участь у проєктах «Teenovation”, “Democracy Hubs Ukraine”, “School of Resilience” від Klistschko Foundation. Створила й провела власний проєкт «Молоді лідери».  Неодноразова переможниця й призерка міських та обласних етапів олімпіад різних предметів. У 2023-2024 навч. році посіла  1 місце в міському етапі олімпіади з української мови та літератури, а в обласному етапі виборола 2 місце; цього ж року стала переможницею міського та обласного етапів захисту робіт МАН.

Гориславець Катерина Олексіївна

Чуйна, доброзичлива, товариська, позитивна. Любить учитися, самовдосконалюватися, планує пов’язати своє життя з технологіями. Мріє подорожувати світом, вважає, що, попри все, треба ставитися до людей позитивно. Дуже любить тварин. Переможниця міських олімпіад з історії (1 місце) та географії (3 місце), міського етапу захисту роботи МАН з української літератури (1 місце). Переможиця обласної олімпіади з англійської мови (2 місце); на конкурсі-захисті робіт МАН  з прикладної макро- та мікроекономіки в обласному етапі посіла 3 місце.

Губницька Аліна Володимирівна

 Тендітна, маленька, але зі «сталевим стрижнем» у характері, енергійна;  цінує близьких людей та яскраві моменти в житті; не любить, коли щось іде не за планом; має почуття гумору; креативна; її кредо: «Життя без змін – це не життя»; прагне змінити світ на краще, людина активних дій, тому не лише брала участь не лише в різноманітних інтелектуальних конкурсах («Кенгуру», «Соняшик», «Колосок»), а й посіла 3 місце в обласній трудовій акції «Юннатзеленбуд». Друзі називають її «прикольною кнопочкою ядерного залпу».

Заїченко Олена Олегівна

Спокійна, доброзичлива, вихована, творча. Захоплюється колекціонуванням вінілових платівок, вишиванням картин бісером. Займається верховою їздою. Мріє стати мовознавцем та зробити кар’єру у сфері науки. Завжди готова допомогти. До тварин ставиться відповідально та з любов’ю. Брала участь у Всеукраїнському англомовному конкурсі есе «Війна за свій шлях», у конкурсі «Школа юного перекладача» кафедри перекладу універсітету ім. М. Остроградського, отримала грамоту за «високу майстерність у декламації поезії німецькою мовою». Переможниця міської олімпіади з німецької мови (1 місце), призер обласного етапу – 2 місце. У конкурсі-захисті робіт МАН на обласному етапі посіла 1 місце; учасниця Всеукраїнського етапу конкурсу МАН 2023-2024 н.р.

Захарова Ірина Костянтинівна

Переможниця міського етапу олімпіади з астрономії. Мріє бути дизайнером одягу та інтер’єру. У майбутньому бачить себе гарним спеціалістом обраної професії та прагне бути корисною суспільству й країні. Захоплюється малюванням, графікою.

Ірина - тендітна, але стійка, витривала, дуже спокійна, розсудлива,  чесна; ніколи не опускає руки, намагається завжди йти вперед.

Ковальова Софія Денисівна 

Мрійлива, творча, креативна; учасниця різноманітних конкурсів, зокрема мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка; Всеукраїнського творчого англомовного конкурсу «Вислів, що змінив моє життя»; Всеукраїнського конкурсу есе «Війна за СВІЙ шлях»; учасниця регіональної конференції Магістральний EdCamp Kremenchuk на тему «Освітянські вечорниці: навчаючись, перемагаємо». Девіз життя: «Горіти самій, запалити інших, бути попереду – і крапка».

Кундо Крістіна Дмитрівна

Цілеспрямована, творча, прагне до нового, завжди весела, позитивна. Багато читає, любить малювати, робити зачіски та мейкапи. Учасниця багатьох літературних конкурсів, вечорів. Пише власні вірші. 14 років у професійному спорті – бальних танцях. Призерка багатьох Всеукраїнських змагань із бальних танців. Мріє стати акторкою, тому впевнено йде до своєї мети. Сподівається, що в майбутньому ми зможемо побачити її на великій сцені та на широких екранах! 

Леонова Поліна Дмитрівнa

Креативна, чуйна, цілеспрямована, має високий рівень самодісциплини та відповідальності, тому є надійним учасником будь-якого проєкту. Завжди має гарний настрій, налаштована позитивно. Природний оптимізм допомагає  Поліні подолати перешкоди на шляху до успіху. Займається  професійно танцями. Саме там вивільняється її запальна енергія і виявляється наполегливість, які допомагають досягти  найвищих перемог у танцювальних виставах і конкурсах. Вірить у найкраще майбутнє для своєї країни й не байдужа до її долі.

Ляшко Єгор Володимирович

Чесний, чуйний, ввічливий, відповідальний.  Хороший товариш. Захоплюється точними науками. Любить читати, подорожувати. Мріє відвідати англомовні країни, більше дізнатися про їхні традиції, культуру, історію. Планує пов’язати своє життя з сучасними технологіями. Єдина мрія: щоб у всіх людей в Україні було все добре, і, нарешті, у кожний дім української родини прийшли мир і перемога. 

Майоршина Надія Дмитрівна

Переможниця міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Призерка Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів « Енергія і середовище», призерка Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій « Екософт-2024». Надія бачить себе на посаді вчителя або керівника силової структури. Займається кінним спортом та шахами, є неодноразовою призеркою змагань із цих видів спорту. Ввічлива, розсудлива, харизматична, з почуттям гумору, надійний товариш.

Мануйло Катерина Олегівна 

Добра, відкрита, чуйна; смілива й рішуча;  людина, яка ніколи не відмовить і завжди допоможе; цінує друзів та родину; наполеглива, працьовита й цілеспрямована. Учасниця олімпіад із математики та фізики в 10-11 класах,  призерка олімпіади з фізики (2 місце на міському рівні) 2021-2022 н.р.; переможниця конкурсу-захисту наукових робіт МАН з економіки на міському рівні в 10 кл з роботою «Копаганда» , а в 11 класі -- з дослідженням «Глобальна продовольча безпека»

Марченко Валерія Валеріївна

Відповідальна, старанна та здібна учениця. Основною рисою характеру є наполегливість у досягненні поставленої мети. Має великі успіхи у вивченні гуманітарних наук, особливо іноземних мов, історії, літератури. Цікавиться футболом та автомобілями. Найголовніше хобі в житті – спорт. Має розряд із плавання. Дуже любить тварин, особливо свого домашнього хвостика – кота Сьому.

Мумро Дар’я Олександрівна 

Щира, відверта, комунікабельна, гарна подруга; людина, яка завжди прийде на допомогу; здібна учениця, учасниця олімпіад  з англійської мови та  хімії, конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика; дуже активна та ініціативна особистість. Принцип життя: «Живемо тут і зараз», -- тому насолоджується кожним позитивним моментом. Наполегливо займається спортом і має прекрасні результати: чемпіонка області з бігу 2022 р, чемпіонка області зі стрибків у довжину 2022 р.;  учасниця Чемпіонату України з легкої атлетики 2022 р.; призерка міста з пляжного волейболу 2023 р. Майбутня олімпійська гордість країни. 

Обревко Надія Олександрівна

Два роки поспіль -- переможниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук в секції «Охорона здоров’я». Переможниця обласного та Всеукраїнського етапу олімпіади з біології. У 2024 році нагороджена відзнакою від Міської дитячої Організації «Армія добра» «Гордість Кременчука». Незмінний учасник творчих зустрічей і концертів. Дитяча мрія -- стати співачкою, пісня – це душа Надії, але в майбутньому бачить себе успішним хірургом. Вона цілеспрямована, наполеглива, прямолінійна й щира, чуйна та добра.

Плахотна Марія Олександрівна

Президентська стипендіатка 2023 року. Переможниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук із психології та англійської мови. Переможниця 4 Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту Наукових робіт Малої академії наук з екології. Переможниця Всеукраїнської олімпіади з екології. Призерка « Олімпіади геніїв України». Учасниця міжнародних науково-практичних конференцій. Марія має активну життєву позицію: волонтерка Всеукраїнського громадського об’єднання «Жіноча ліга», учасниця Всеукраїнського форуму єдності «Ми єдині». Рішуча, цілеспрямована, наполеглива, упевнено крокує вперед, до нових звершень.

Саранцева Софія Євгеніївна

Цілеспрямована, креативна й амбітна. Завжди прагне досягти більшого в житті та допомагати тих, хто її оточує. Зробить усе, щоб досягти успіху в будь-якій справі, яку починає. Не уявляє свого життя без волейболу та музики. Брала участь у проєкті Малої академії наук України «Ted-ed”, а також підтвердила рівень знання англійської мови С1 на міжнародному іспиті IELTS. Уже склала тест НМТ з англійської мови на 200 балів!

Хвостенко Емілія Олександрівна

Переможниця міського та призерка обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Переможниця міського та призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких наук Малої академії наук із правознавства. Призерка Полтавського конкурсу дитячої казки. У майбутньому бачить себе науковим працівником у сфері біології, прагне зробити внесок у розвиток сучасної науки. Грає на гітарі, малює, пише оповідання. Уміє нестандартно мислити, комунікабельна, принципова, чесна, має почуття гумору.

 

За успіхи в навчанні Срібною медаллю були нагороджені:

Іфтемчук Марія Ігорівна

Призерка міського етапу олімпіади з хімії. У майбутньому бачить себе успішним підприємцем і музикантом. Творча особистість, уміє грати на флейті, саксофоні, опановує інші музичні інструменти. Легко знаходить спільну мову з людьми, має гарне почуття гумору; витривала, наполеглива, чуйна, завжди усміхнена та відверта.

Сліпенко Софія Андріївна

Учасниця шкільних олімпіад з англійської мови. Любить тварин,  та довгий час мріяла бути ветеринаром. Бачить себе гарною людиною та вважає, що з професією визначиться з часом, головне для дівчини -- зробити правильний вибір. Прекрасний товариш, чуйна та добра людина, любить музику й танці, цінує час, проведений із родиною.

Саме далі, під час урочистостей, які час від часу переривалися через сигнал «Повітряна тривога», щирі слова привітання й вдячності вчителям пролунали від золотих медалістів.

У продовження свята було вручено документи про здобуття повної загальної середньої освіти всім випускникам-2024 року ліцею «Лінгвіст».

Традиційно в ліцеї на випускному було закладено  капсулу на Алеї зірок. 

«У ній усі ваші мрії та плани на майбутнє. Через десятиліття, на довгоочікуваній зустрічі випускників, ви зможете переконатися, чи справдилися Ваші надії»,- сказала ведуча і надала право закласти 14 капсулу та зірку від імені випускних класів надається президентам класів: Ніці Мандзюк, Шаповалу Єгору, Мануйло Катерині.

Слова вдячності педагогічному колективу ліцею пролунали від мами золотої медалістки, золотого голосу Кременчуцького ліцею № 10 «Лінгвіст», ексголови Кременчуцької дорадчої ради, переможниці обласних етапів олімпіад та конкурсу наукових робіт Малої Академії наук, учениці яка цього року отримала відзнаку «Гордість Кременчука», голові батьківського комітету 11 Б класу Ліни Обревко.  

А який же випускний без вальсу? Тож на урочистостях у ліцеї №10 без нього ніяк.

За традицією ліцею, випускники подарували всім свою прощальну пісню.

«Випускники! Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був сповнений світлими подіями і вагомими здобутками. 

Віримо, що ви реалізуєте свої здібності, таланти, будете гідними творцями власного життя і справжніми патріотами своєї країни.

Вам посміхнеться доля!» - сказала на останок директорка ліцею і захід було завершено під пісню «Все буде добре» гурту «Океан Ельзи».

Ми ж поспілкувалися з випускниками, аби дізнатися, що було для них найтяжчим у навчанні і ким вони бачать себе у подальшому.

Випускниця Анастасія Кургаєва каже, що за роки навчання було дуже багато яскравих моментів зі шкільного життя.

«Але, напевно, таким найяскравішим моментом найкращим це було, коли ми всім класом від'їжджали на екскурсії, подорожували, спілкувалися. Це було таке, інше відчуття. Ми не в школі знаходилися, але все одно ми були разом, як один колектив, як одні люди. Це було просто добре!»,-каже А.Кургаєва.

А ось випускниці Надії Обревко найбільше запам’яталося те, коли почалося повномасштабне вторгнення. 

«І, незважаючи ні на які перешкоди, вчителі все одно намагалися давати нам інформацію, знання, об'ємі, в повному обсязі, коли ми сиділи біля своїх екранів зі свічками як ми, так і вчителі, коли був блекаут. І, незважаючи ні на що, вони нас вчили і ми закінчуємо цей рік»,-каже Н.Обревко і вже готова поділитися своїми планами на майбутнє та планами своїх однокласників.

Особисто вона мріє вступити  на навчання до Буковинського державного медичного університету і стати пластичним хірургом, а ось більшість її колег по класу планують навчатися за кордоном.

А ось випускниця Альона Вешкурцева каже, що мріє стати психологом. За роки навчання їй краще давалися гуманітарні науки.

«Мені вдавалася українська мова, а математика взагалі не моє. Це дуже складно для мене. Тому такі науки, як українська література, зарубіжна література, українська мова - це мої улюблені, бо вони даються мені найлегше… Я хочу бути психологом»,- каже випускниця ліцею №10.

Так чи інакше майже всі опитані діти планують продовжувати здобувати вищу освіту і ми побажаємо їм успіху в цій країні знань!

Нагадаємо, Мера Малецького немає у місті і медалі випускникам не вручені: у департаменті освіти інша версія, чому так сталося

 

 

Олег Булашев

Відео Ігоря Борисевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися