Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 19 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Лінійки у кременчуцьких школах вже скоро: Міносвіти просить посилити заходи з безпеки дітей

 

23 травня 2018 09:25

У зв'язку з випадками отруєнь дітей в Україні, директорів шкід зобов'язали ще більше дбати про безпеку.

У зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами та з метою організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам закладів освіти всіх рівнів вжити заходів з гарантування безпеки під час навчально-виховного процесу.

Про це повідомила osvita.ua

Відповідний лист МОН направлений на адреси регіональних департаментів освіти та навчальних закладів країни.

Зокрема, у зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами у відомстві рекомендують постійно проводити роз'яснювальну роботу  щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують безпеці та здоров’ю дітей і працівників, розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам'ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

У рамках проведення заходів безпеки навчальним закладам рекомендовано обмежити доступ на свою територію осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю дітей і працівників.

Також у Міністерстві освіти вважають за необхідне посилити охорону закладів освіти, особливо в регіонах з підвищеним ризиком терористичних проявів та забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю.

Як відомо, впродовж травня в різних регіонах України зафіксовано декілька випадків отруєння школярів газоподібними речовинами, останній з яких трапився 22 травня в одній з харківських шкіл.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися