Кременчуцька газета
П'ятниця, 12 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Лозовик не прийшов до суду, але крок за кроком стають відомі дані, хто стоїть за сайтом «Кременчук тудей»: не виключено, що це телекомпанія Перепелятника

25 червня 2024 17:20

Деталі з засідання суду.

Сьогодні в Автозаводському райсуді Кременчука відбулося чергове засідання по справі, де заявниками є родина Лазоренків. Саме відомий у місті адвокат Руслан Лазоренко, його дружина - директорка медіа-групи «Приватна газета» Леся Лазоренко та їх син – відомий депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко - в суді хочуть спростувати наклепи, що оприлюднив стосовно них сайт «Кременчук тудей» (у народі «Бред тудей»).

Аби встановити дані, кому належить сайт і хто за ним стоїть, сьогодні вкотре до суду викликали начальника Крюківської райадміністрації Кременчука Дмитра Лозовика. Саме пан Лозовик раніше реєстрував торгову марку «Кременчук тудей». Але вкотре пан Лозовик до суду не з’явився, а подав листа, в якому зазначив, що він у відрядженні у Полтаві.

Богдан Лазоренко каже, що пан Лозовик завжди присутній на сесіях міської ради, його часто бачать у міськвиконкомі, але це не найбільш зайнята людина, аби не приходити до суду.

«Суд дасть належну правову оцінку такій поведінці свідка. Можливо, це буде неповага до суду і, відповідно, до нього застосовують певні заходи адміністративного впливу, можливо, у вигляді штрафу чи ще якогось стягнення»,- сказав Б.Лазоренко, поки суддя пішла в нарадчу кімнату.

Але, не зважаючи на відсутність Д.Лозовика, крок за кроком стають відомі дані, хто стоїть за сайтом «Кременчук тудей».

Зокрема, через платіжні квитанції за хостинг сайту.

«Серед квитанцій ми знайшли квитанцію, оплату по якій здійснив Ткаченко Віталій Олегович.

За неофіційною інформацією, він є працівником комунальної телерадіокомпанії...

Також при оплаті найчастіше фігурує дві картки. Перша - «А-банку», інша «Укрсиббанку». Саме останній обслуговує комунальне телебачення»,- каже Б.Лазоренко.

Він також зазначає, що судді подали клопотання щодо запиту у банків даних карточок, з яких платили за хостинг.

«Тоді ми зможемо встановити фізичну особу, яка, використовуючи свою банківську картку, здійснює послуги хостингу.

Найчастіше фігурує картка Укрсиббанку. Можливо, це збіг, можливо, ні, але зарплатний проєкт працівників комунальної телерадіокомпанії відкритий саме в «Укрсиббанку».

Тому можна припустити, що хтось з діючих працівників цієї телерадіокомпанії, використовуючи банківський рахунок, свою особисту банківську картку, можливо, корпоративну банківську картку, з якої здійснюються платежі на забезпечення діяльності і послуг, оплачує послуги цього сайту.

Крок за кроком, відповідно до чинного законодавства, ми дізнаємося правду»,- каже Б.Лазоренко.

На уточнююче запитання, чи не пов’язаний, на його думку, сайт «Кременчук тудей», який полив брудом не одного містянина, з комунальним телеканалом, який очолює Сергій Перепелятник, Богдан Лазоренко заявив, що не виключає цього.

Більше того, у нього є інформація, що працівники кіберполіцій встановили: IP-адреси, які використовують для забезпечення діяльності цього сайту, фігурують у приміщенні, де знаходиться комунальна телерадіокомпанія.

Більше того, контент, який публікується на цьому сайті, дуже подібний до того контенту, який фіксують журналісти комунального телебачення.

Якщо дані про те, що за сайтом стоїть команда на чолі з Сергієм Перепелятником підтвердиться, то йому доведеться відповідати за вилитий на них бруд і не лише коштами.

Суд усі клопотання Лазоренків задовольнив (витребування документів з банків, державної податкової служби та платіжних систем).

Нагадаємо, Як «Кременчук Тудей» розповідав про розташування промислових підприємств, про об‘єкти критичної інфраструктури в Кременчуці - пояснює депутат Лазоренко

Як «Кременчуг Тудей» зливав координати ворогам і до чого тут голова Крюківської адміністрації Лозовик - пояснює депутат Лазоренко

Малецький хоче створити у місті Центр протидії дезінформації: представники кременчуцьких ЗМІ підтримують цю ідею і просять розпочати роботу центру з «Бред тудею»

«Скоро ми розплутаємо цей клубочок»: депутат Богдан Лазоренко про перше засідання у справі проти «Бред Тудей»

 

Олег Булашев

Відео Ігоря Борисевича  


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися