Кременчуцька газета
П'ятниця, 19 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Магнітні бурі у червні 2024: що чекати та як підготуватись

1 червня 2024 16:00

Та їх вплив на здоров'я.

Сонячний вітер - це потік заряджених частинок, які викидаються з сонця і рухаються зі швидкістю близько 400 км/с, проникаючи в магнітне поле землі. Сонячний вітер стикається з магнітним полем землі створюючи магнітосферу. Однак сонячний вітер може проникати в магнітосферу та змінювати магнітне поле землі, викликаючи магнітні бурі.

У червні очікуються кілька магнітних бур - пише видання lviv.media. Давайте розглянемо їхні дати та можливі наслідки.

Магнітні бурі в червні 2024 року

Початок червня місяця не передвіщає сильної геомагнітної активності. Але, кінець червня принесе свої сюрпризи в особі сильних магнітних бур. Що відомо, починаючи з 2 по 4 червня очікуються незначні магнітні бурі. Чутливі люди можуть відчувати незначні зміни в самопочутті. Після цього буде спокійніше, але з 10 червня очікується нова слабка геомагнітна активність.

Середина місяця принесе нам магнітні бурі вже більш серйозної інтенсивності. Зокрема, такі бурі очікуються 15 та 22 червня. У ці дні можливі проблеми зі сном, підвищена втома та дратівливість. Звертайте на це увагу. Особливо важливо бути уважними до свого здоров'я людям з хронічними захворюваннями.

Сильна магнітна буря очікується 23 червня. Цей шторм буде найсильнішим у червні, тому важливо бути готовими. З 28 по 30 червня очікується слабша буря.

Вплив магнітних бур на здоров'я

Магнітні бурі можуть викликати сильний головний біль, підвищену втому, тривале безсоння, роздратованість та загальне погіршення самопочуття. Люди з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, можуть відчувати загострення свого стану. У ці періоди важливо стежити за своїм здоров’ям та уникати надмірного фізичного навантаження.

Підготовка до магнітних бур

  1. Слідкуйте за календарем магнітних бур. Завчасно дізнайтесь про дати підвищеної геомагнітної активності, щоб бути готовими до можливих неприємних відчуттів. Використовуйте спеціальні додатки або веб-сайти, які надають актуальну інформацію про геомагнітну активність.
  2. Підтримуйте здоровий спосіб життя. Магнітні бурі менше впливають на здоров'я, якщо ви правильно харчуєтесь, достатньо відпочиваєте і займаєтесь фізичною активністю. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі та достатнє споживання води також можуть покращити загальний стан здоров'я. Біг та звичайна ранкова зарядка також має добрий вплив на загальне здоров'я. Тому частіше відвідуйте парки, сади та зони відпочинку
  3. Зменшіть стрес. Практики релаксації, медитація та спокійний сон можуть допомогти впоратися зі стресом, який може виникати під час магнітних бур. Використовуйте техніки глибокого дихання, йоги або прослуховування спокійної музики для зняття напруги. Рекомендуємо слухати саме класичну музику.
  4. Відвідуйте лікаря. Якщо ви відчуваєте значні проблеми зі здоров'ям під час магнітних бур, зверніться до свого лікаря для отримання рекомендацій та можливого лікування. Лікар може рекомендувати додаткові препарати чи вітаміни, щоб зменшити вплив магнітних бур на організм.

Магнітні бурі в червні 2024 р.

Магнітні бурі червня 2024 року не обійдуть нас безслідно. Вони можуть впливати на роботу електронних пристроїв, зокрема систем зв'язку та навігації. У дні з сильною геомагнітною активністю можливі збої в роботі GPS, радіозв'язку та інших технічних систем. Це може стати проблемою для транспорту, особливо авіаційного (в Україні авіаційне сполучення закрите, через повномаштабне вторгнення РФ). Магнітні бурі також можуть вплинути на роботу електромереж, перешкоджаючи постачанню електроенергії. 

 

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися