Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Максим Лаврик назвав причини звільнення з посади помічника ветерана

20 квітня 2024 16:00

Деталі.

 

Помічник ветерана у Кременчуцькій громаді Максим Лаврик йде з посади. Про це вчора першою серед ЗМІ міста написала «Кременчуцька газета» з посиланням на очільницю департаменту соцзахисту Кременчуцької міськради Марину Доценко.

При цьому вона повідомила, що наразі М.Лаврик перебуває у відпустці, а перед цим написав заяву "за власним бажанням". М.Доценко зазначає, що причини звільнення М.Лаврик не пояснював, скоріш за все, втомився.

Проте Максим Лаврик розповів Суспільному телефоном причин для звільнення з посади помічника ветерана. Зокрема, це замала зарплатня. Йому обіцяли її у розмірі 16 тисяч гривень або більше.

«Прийшов працевлаштувався. Мені пояснили, що той проєкт (він був проєктний) як би закінчив своє існування, буде нова постанова. І за цією новою постановою прийдуть гроші, які міністерство (у справах ветеранів України – ред.) буде перераховувати у громаду, а ми тоді вам будемо платити, як там написано. Поки у вас буде зарплатня 12 тисяч».

Однак виплачували йому близько 7 500 гривень.

Я телефоную помічникам ветеранів у Дніпро і у Вінницю. Починаю з ними спілкуватися, вони мені відповідають, що за тим проєктом пілотним кошти взагалі ні разу не отримували, їх працевлаштували громади, і їм громади з самого початку так і платять. І рівень зарплатні там 13-15 тисяч гривень. Я то і не за гроші йшов, але все таки є родина, є дружина, ти на щось розраховуєш», – розповів Суспільному Максим Лаврик.

Чоловік був працевлаштований у територіальному центрі соціального обслуговування Автозаводського району Кременчука.

"Той порядок, який дійсний був, – по 31 грудня. На жаль, проєкт цей закінчився, тому скільки нам було доведено, стільки ми і платили. Це пілотний був проект. І було розраховано на те, що він буде надавати послуги, а нам держава повинна була повертати ці гроші. У нашому територіальному центрі була закладена йому така зарплата. Ми йому більше платити не могли", – розповіла Суспільному заступниця директора територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району Кременчука Лідія Білаш.

Крім того, розповідає Максим Лаврик, техніку, потрібну для роботи, приносив свою.

«Приймаєш людину, десь щось треба роздрукувати. Довелось принести і принтер, який довелося заправляти, і купляти туди папір. Принтер якби і є у відділі, але до нього сім осіб підключено. І колись можна дочекатись черги, щоб щось роздрукувати, але коли у тебе сидить людина, треба прийняти людину, все зробити, роздрукувати. І, по-третє, проєктом був передбачений певний перелік завдань відповідно до того, якби я їх собі уявляв, які вони мають бути. Я зіштовхнувся з тим, що проводиться захід місцевий, «складайте список, скільки ви ветеранів приведете, скільки людей з інвалідністю, і ось по списку щоб було 20 осіб».

"З мого боку цього не було" — відповіла на це заступниця директора територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району Кременчука Лідія Білаш, яка нині очолює установу.

Нагадаємо, Випускник перших курсів помічників ветеранів працевлаштований у Кременчуцькій громаді

Недавно ми писали: Дивовижний порятунок: після важких поранень та 15 операцій кременчуцький ветеран відновив повноцінне життя

Помічник ветерана у Кременчуцькій громаді Максим Лаврик йде з посади

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися