Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Малецький і Ко дивують: комунальну аптеку вижили, а приватній дали «добро»

 

10 травня 2019 16:00

Більше того, стало відомо, що підприємець, який отримав право на оренду приміщення для відкриття аптеки у першому корпусі Першої міської лікарні, вже має аптеку у другому корпусі цього лікувального закладу.

Сьогодні на засіданні виконкому Кременчука на чолі з мером Віталієм Малецьким було прийнято рішення про надання приватному підприємцю Р.Душці площі під аптеку в першому корпусі Першої міської лікарні.

На перший погляд звичайне рішення, але читачі Кременчуцької газети повідомили, що раніше на цьому ж місці працювала комунальна обласна аптека.

«Це був аптечний пункт №1 міжлікарняної аптеки №212 філії «Полтавафарм». Нещодавно цій аптеці договір оренди виконком не продовжив. Тепер стало зрозумілим, чому саме. Тепер там з’явиться приватна аптека.

До речі, підприємець, який отримав право на оренду приміщення для відкриття аптеки у першому корпусі Першої міської лікарні, вже має аптеку у другому корпусі цього лікувального закладу»,- повідомив кременчужанин, який надав редакції фотографію з приміщення Першої міськлікарні, де раніше працювала комунальна обласна аптека, а тепер запрацює підприємець.

Сам міський голова Віталій Малецький від коментарів на засіданні виконкому утримався, але зазначив, що підприємець Руслан Душка буде платити оренду за приміщення аптеки в Першій міській лікарні  в сумі 2051 грн на місяць.

 

Марина Соловей

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися