Кременчуцька газета
Понеділок, 25 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Малецький звинуватив очільника кременчуцької медицини Середу в безгосподарному підході

26 травня 2023 15:00

Питання стосується нового дороговартісного стерилізатора для міської лікарні планового лікування.

Емоційну реакцію міського голови Кременчука Віталія Малецького сьогодні, під час сесії міськради, викликало зауваження депутата Кременчуцької міської ради Богдана Лазоренка. Як повідомив депутат усім присутнім, ще у вересні минулого року, представники соціально відповідального бізнесу придбали для потреб Кременчуцької міської лікарні планового лікування новий дороговартісний стерилізатор паровий формовакумний. Йдеться про медичне обладнання, яке придбала компанія Ferrexpo, зважаючи на термінове прохання головного лікаря Людмили Мигаль. 

Обладнання придбали, а от облаштувати приміщення стерилізаційної кімнати, адміністрація лікарні так і не спромоглася. 

Обладнання це необхідне для стерилізації і сушіння хірургічного обладнання, інструментарію, виробів зі шкіри, латексу, резини, скла, тканини, в тому числі бинтів, марлевих повʼязок, постільних комплектів, спецодягу та іншого. Мабуть, важко переоцінити значення цього приладу для будь-якого медичного закладу, в умовах, коли місто приймає на лікування значну кількість поранених бійців і військовослужбовців ЗСУ.

Як зазначив депутат Б.Лазоренко, дороговартісне обладнання було обгорнуте будівельною плівкою і вже більше року не використовується за призначенням.

З відповідними скаргами депутат уже звертався в робочому порядку до пана Середи, однак ситуація так і не зрушила з місця. 

Сьогодні, під час сесії, нести відповідальність за своїх підлеглих Віталій Малецький відмовився, тому викликав Максима Середу до трибуни. 

«Ми зверталися за наданням фінансування. На жаль, лікарня не має власних коштів, щоб провести ремонт. Ті кошти розподілялися по інших пріорітетних напрямках», - сказав М.Середа.

У свою чергу його зупинив мер:

«А тепер правда. Ніхто не звертався, ні ви, ні очільниця підприємства. І це вже усталена практика. Негайно підготуйте інформацію і кошторис щодо даного питання. Дійсно, стоїть новий стерилізатор і не використовується. Це просто безгосподарський підхід!»

Нагадаємо, Одна з лікарень Кременчука завдяки депутату Кременчуцької міської ради Лазоренку отримала дороговартісний кровозамінник

Географія допомоги Ferrexpo Костянтина Жеваго не обмежується лише Полтавською областю: виділено фінансування гуманітарних потреб у розмірі 12,5 млн доларів

Кременчуцький депутат Лазоренко обурений халатністю міської влади: у підтвердження публікує фото

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися