Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 25 Травня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Майже, як МРТ: у шпиталі ветеранів війни за кошти облради, придбано сучасний апарат УЗД, який може побачити навіть міліметрове новоутворення

25 січня 2022 15:00

Прохання в придбанні апарату директор шпиталю Литвиненко озвучив депутату облради Фещенку і той з фракцією "Рідне місто" пролобіювали придбання медобладнання.

Сьогодні у Кременчуцькому шпиталі ветеранів війни презентували сучасний апарат УЗД, який може побачити навіть мілімітрове новоутворення. Цей апарат придбаний за кошти обласного бюджету. Прохання в придбанні апарату директор шпиталю Микола Литвиненко озвучив депутату Полтавської облради Олегу Фещенку і той, з фракцією "Рідне місто", пролобіювали придбання медобладнання. На закупівлю апарату УЗД було витрачено 1 млн 490 млн грн.

"Сьогодні апарат починає роботу. Він в останній день того року до нас приїхав. Налаштовували і дякую Колісному заводу, фахівці якого якісно, швидко, безкоштовно зробили заземлення", - каже директор медустанови М.Литвиненко.

При цьому він зазначає, що техніка без умілого використання професійними медиками - це лише техніка. На новому апараті вже навчилася працювати лікар УЗД Наталя Загрибельна. Вона каже, що діагностичні можливості апарату дуже високі і запуск у роботу нового обладнання - це великий крок в діагностиці медзакладу.

На апараті можна досліджувати органи щитовидки, черевної порожнин, сечостаттєвої системи. Щоправда, лікарка мріє про придбання до апарату ще одного датчика, аби обстежувати серце.

"Це новий, сучасний апарат, який може побачити новоутворення від 1 мм. Це майже, як на МРТ", - каже лікарка Н.Загрибельна.

Депутат Олег Фещенко розповів, що сьогодні, у День Тетяни, дарувати апарат шпиталю дуже символічно, бо зазвичай родина меценатів Тетяни та Володимира Матициних двічі на рік надають допомогу медзакладу.

"Сьогодні я продовжую їх традицію..." - каже депутат Олег Фещенко. Він згадує, як минулого року до нього звернувся його друг, головний лікар шпиталю, авторитет у сфері медицини Микола Литвиненко і попрохав допомоги у придбанні апарату УЗД.  Депутат О.Фещенко звернувся до колег по фракції "Рідне місто" і питання вирішили.

"Завжди хочеться підставляти плече тим, хто працює..." - каже О.Фещенко і розповідає, що завдяки роботі М.Литвиненка та його колективу шпиталь в області можна називати кращим. У ньому не лише надаються якісні медпослуги, а й проходить процес реабілітації, а для цього на подвір’ї шпиталю є гончарна майстерня, зоокуточок, спортмайданчики тощо.

Слід зазначити, що нове медобладнання освятив протоієрей Михаїл Гориславець з Православної церкви України. ВІн побажав пацієнтам та медикам здоров’я.

Нагадаємо, Кременчуцький клінічний шпиталь для ветеранів війни нагороджений національним сертифікатом та статуеткою "Вибір споживача 2020"

 Командувач Морпехів України Содоль відкрив у Кременчуцькому шпиталі палату для учасників АТО, зроблену за кошти компанії Ferrexpo

Містяни із інвалідністю можуть вакцинуватися проти коронавірусу в Кременчуцькому обласному госпіталі для ветеранів війни

 

 

Олег Булашев

Відео Кирило Воронцов дивіться незабаром на нашому сайті

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися