Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 25 Травня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Медиків примушують писати заяви на звільнення і скорочення ставки - що відбувається в дитячій лікарні Кременчука?

28 січня 2022 09:15

Керівництво відмовляється від коментарів.

Медиків Кременчуцької дитячої лікарні у зв'язку з проведенням «оптимізації», примушують писати заяви. Кого на звільнення, а кого і на зменшення кількості робочого часу чи «ставок».

Про це повідомили вчора в соцмережах.

«Що ми отримуємо в результаті? Працівників стає менше, але пацієнтів менше не стає. Це означає лише одне  - підвищення навантаження на МЕДИЧНИЙ персонал. (А значить, і погіршення рівня надання медичної допомоги дітям). Про скорочення НЕмедиків не йдеться – адміністративний апарат, економістів і бугалтерів (яких чомусь дуже багато), та інших - не скорочують», - йшлось у повідомленні.

Згадали, що Руслан Герман, який зараз виконує обов'язки директора медичного закладу, основною причиною такої «оптимізації» назвав відсутність коштів для оплати нових заробітних плат лікарям та медичним сестрам.

«Однак слід зауважити, що Уряд України гарантував підвищення зарплат, і проводить моніторинг фінансового забезпечення лікарень, після чого недостачу бюджету (якщо вона є) ліквідовують. Тобто - гроші в будь-якому разі прийдуть, але пізніше.Але це не заважає місцевим чиновникам тиснути на права і свободи працівників, і незаконно їх звільнювати.У МОЗ створено з цього приводу гарячу лінію 0-800-60-20-21 (після сигналу натиснути цифру 8)», - дали в соцмережах рекомендації медикам.

Працівників дитячої лікарні та колег з інших медзакладів, яких примушують писати так звані заяви, закликали: не писати власноруч ніяких заяв, чи не підписувати вже написані, кожному індивідуально дзвонити на гарячу лінію, об'єднуватись з колегами та виборювати свої права.

Кременчуцька газета звернулась до Руслана Германа за коментарем, але він категорично відмовився його давати. Пояснення – дозвіл на розмову йому мають дати в департаменті охорони здоров’я Кременчука.

Та ми будемо слідкувати за цим питанням і обов’язково інформувати читачів за розвитком подій.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися