Кременчуцька газета
Четверг, 29 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

"Ми проти НПЗ Малецького!" Кременчужан запрошують поставити підписи проти будівництва нової екологічної катастрофи

28 листопада 2023 12:15

Йдеться  про будівництво приватного нафтопереробного заводу, що значно погіршить стан екології та навколишнього середовища для мешканців Молодіжного, які постійно потерпають від викидів промислових гігантів.

Депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко, в судовому порядку, оскаржує рішення сесії Кременчуцької міської щодо розробки та затвердження містобудівної документації.

Відповідні нормативно-правові акти стосуються намірів підприємства ТОВ “АЛМА ОІЛ ГРУП” збудувати на теренах міста завод з переробки вуглеводневої сировини.

Йдеться  про будівництво приватного нафтопереробного заводу, що значно погіршить стан екології та навколишнього середовища для мешканців Молодіжного, які постійно потерпають від викидів промислових гігантів. Згідно із даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Б. Срезневського, Кременчук останні 5 років, входить в ТОП 10 міст з найбільш забрудненим атмосферним повітрям.

Левова частка викидів припадала саме на побічні продукти нафтопереробної галузі.

Ця тема, була предметом низки розслідувань у регіональних та всеукраїнських ЗМІ. Журналістам вдалося з’ясувати, що підприємство ТОВ “АЛМА ОІЛ ГРУП” тісно пов’язане з бізнес-структурами колишніх “регіоналів”, а також з низкою осіб, що мають афільовані зв’язки з міським головою Віталієм Малецьким та нардепом Шаповаловим. Так з відкритих джерел і реєстрів вбачається, що земельні ділянки, які межують з територією майбутнього НПЗ, перебувають у власності приватних підприємств кінцевим бенефіціаром яких зазначається, такий собі Віталій Марченко. Пана Марченка називають кумом Віталія Малецького, і з ним пов’язують заклад громадського харчування “Сім сорок”, який нещодавно відкрився в нашому місті.  

Виникає ряд логічних і справедливих запитань. Чи потрібна в місті ще одна бомба сповільненої дії? Може вистачить труїти людей набиваючи власні кишені? Скільки ще мешканцям Молодіжного, Петрівки, Лашків, страждати від захворювань спричинених шкідливими викидами підприємств Північного промислового вузла.

Кременчужани можуть із паспортом та реєстраційним номером картки платника податків, завітати до громадської приймальні депутата Богдана Лазоренка за адресою бульвар Українського Відродження 8, де потрібно буде підписати заяву про приєднання до справи та підтримання позивних вимог. 

Приймальня працює з понеділка по п’ятницю з 10 до 17 години. Наголошуємо, що не просто петиція чи колективне звернення, це офіційний документ на який буде зважати суд, долучаючи його до справи.

Варто нагадати, за позовними заявами Богдана Лазоренка вже відкрито чотири судових провадження, по даній справі, з метою унеможливити чиєсь вперте бажання остаточно знищити екологію Кременчука.

Читайте: Будівництво нового приватного НПЗ Шаповалова і Ко: крапку поставить суд

Фірма, яка хоче побудувати НПЗ в Кременчуці. Що про неї відомо?

Депутат Лазоренко: Чи потрібен Кременчуку ще один нафтопереробний завод?

Розбираємо в деталях: новий НПЗ для Кременчука чи кінець екології?

Аналізувати і подавати зауваження щодо екологічної оцінки проєкту будівництва нового НПЗ - пропонує кременчуцький депутат Богдан Лазоренко

Про новий Кременчуцький НПЗ, яке будуватиме приватна фірма з орбіти ексрегіоналів, «СТОПКОР» провів власне розслідування

Міська влада навмисно приховує інформацію, щодо будівництва приватного заводу Шаповалова і Ко,- депутат Лазоренко

 

Клим Соколов

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися