Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

На додаткові роботи з реконструкції котельні у Крюкові потрібно майже 1 млн 800 тис грн

23 квітня 2024 21:00

Під час реконструкції виникла необхідність у проведенні додаткових будівельно-монтажних робіт, а саме: демонтаж існуючого паркану; заміна стійки воріт; монтаж залізобетонного та металевого паркану; монтаж воріт, хвіртки та секцій металевого паркану; відновлення асфальтобетонного покриття після проведених ремонтних та інших супутніх робіт.

На засіданні сесії Кременчуцької міської ради, яку планують провести 26 квітня, пропонують внести ряд змін до Програми оптимізації та розвитку системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання м. Кременчука на 2022-2024 роки.

Зокрема, пропонується внести зміни до обсягів фінансування Програми.

А саме збільшити у  2024 році п. 27 «Внески до статутного капіталу КП «Теплоенерго» на реконструкцію котельні  по  вул. Івана Приходька.

«У 2023 році цей захід профінансовано з бюджету Кременчуцької міської територіальної громади не в повному обсязі, у зв’язку з чим на сьогодні обліковується кредиторська заборгованість перед підрядниками в сумі 196 тис 511 грн. Під час реконструкції виникла необхідність у проведенні додаткових будівельно-монтажних робіт (далі – Робіт), а саме: демонтаж існуючого паркану; заміна стійки воріт; монтаж залізобетонного та металевого паркану; монтаж воріт, хвіртки та секцій металевого паркану; відновлення асфальтобетонного покриття після проведених ремонтних та інших супутніх робіт. Тому, існує необхідність коригування проєкту, проходження його повторної експертизи та виконання додаткових Робіт, що за попередніми розрахунками складають суму 1 млн 789 тис 112 грн»,- йдеться в пояснювальній записці.

Враховуючи все вищезазначене, КП «Теплоенерго» має нагальну потребу у 2024 році в додаткових коштах по об’єкту «Реконструкція котельні по вул. Івана Приходька»в загальній сумі 1 млн 985 тис 623 грн.

 

Світлана Павленко

Фото ілюстративне


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися