Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 19 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На КВБЗ закінчують складання першої партії пасажирських вагонів для Укрзалізниці

 

14 жовтня 2018 11:00

Непунктуальних постачальників замінив надійний виробник – ПАТ «КВБЗ».

ерші вісім купейних вагонів моделі 61-779, п’ять з яких так звані штабні, з обладнаним спеціальним купе для начальника поїзда, КВБЗ має передати замовнику, Укрзалізниці, наприкінці жовтня. Їх складання практично завершено, на нові вагони чекають пробігові випробування, а далі прискіпливі оглядини приймальної комісії УЗ. Усього ж у четвертому кварталі 2018-ого корпус пасажирського вагонобудування має передати на здавання 25 купейних вагонів. Про це повідомили у прес-службі ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод".

Цю партію ще пофарбовано в темно-синій колір із жовтою смугою. Вагони, що виготовлятимуть наступного року будуть вже в нових кольорах і з новим логотипом УЗ, які отримало відомство після нещодавно проведеного ребрендінгу. Загалом же контракт з Укрзалізницею передбачає виготовлення для вітчизняного залізничного відомства впродовж 2018-19 років 54 пасажирських вагонів, два з яких для міжнародних перевезень габариту RIC, 20 - спальних (СВ), 21 стандартний купейний вагон і 11 - з купе для начальника поїзда.

Чим же відрізняються нові купейні пасажирські вагони від тих, що купила Укрзалізниця минулого року? Перш за все, їх комплектують візками нового покоління вітчизняного виробництва мод. 68-7115 зручними і надійними в експлуатації. Спроектували і виготовили їх спеціалісти ПАТ «КВБЗ» на заміну старим візкам Тверського вагонобудівного заводу, розробки 60-их років минулого століття. На відміну від старих, візки КВБЗ відповідають усім сучасним вимогам до ходових частин пасажирських вагонів. Розраховані на рух зі швидкістю 160 км/год вони мають безколискову конструкцію та обладнані дисковою гальмівною системою з протиюзним пристроєм. Нова конструкція успішно забезпечує необхідні показники плавності ходу під час руху. Візки мають термін служби 40 років.

Саме за розробку візків моделі 68-7115 подякував вагонобудівникам від імені відомства директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики ПАТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський, коли недавно відвідав Крюківський вагонобудівний завод з робочим візитом: «Ми цінуємо продукцію яку ви виготовляєте. Окреме спасибі за новий візок до пасажирського вагона. Впевнений, що пасажири вже незабаром відчують поліпшення комфорту, будуть дякувати за це Укрзалізниці і КВБЗ».

А ще в нових вагонах інтер’єри купе складатимуться переважно з комплектуючих, виробництво яких за ініціативою правління освоєно цього року на нашому підприємстві. Тепер маємо стелі, столики, внутрішні двері і перегородки, м’які меблі та інші більш дрібні деталі інтер’єру – поручні, вішаки – зроблено на КВБЗ.Як свідчать виробничники, комплектуючі власного виробництва тепер вчасно надходять на складання, зроблені на совість і якісніші. Непунктуальних постачальників замінив надійний виробник – ПАТ «КВБЗ».

 

За інформацією джерела 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися