Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 12 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На Молодіжному буде зупинка громадського транспорту, але вкупі із 12 кіосками

 

14 січня 2020 14:45

Чого лишень не буде у комплексі із 12-ти торговельних кіосків, будівництво яких хочуть погодити на засіданні міськвиконкому?

Нову зупинку громадського транспорту, але вкупі із 12 кіосками, хочуть розмістити по проспекті Лесі Українки, в районі жилого будинку № 39.

Проект рішення оприлюднили на офіційному сайті Кременчуцької міськради.

Йдеться про кіоски для реалізації квіткової продукції, надання побутових послуг населенню, продажу непродовольчих товарів в комплексі із зупинкою громадського транспорту «вул. Героїв України» по проспекті Лесі Українки, в районі жилого будинку № 39, в м. Кременчуці.

Відповідно до вищезгаданого рішення збираються погодити товариству з обмеженою відповідальністю «Градосфера» розміщення на об'єкті благоустрою стаціонарної тимчасової споруди – комплексу із 12-ти торговельних кіосків для реалізації квіткової продукції, надання побутових послуг населенню, продажу непродовольчих товарів в комплексі із зупинкою громадського транспорту «вул. Героїв України» по просп. Лесі Українки, в районі жилого будинку № 39, в м. Кременчуці відповідно до паспорта прив’язки на площі 262,0 кв.м, в тому числі площа 12-ти тимчасових споруд по 5 кв.м кожний, загальною площею 60,0 кв.м.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Градосфера» зобов’язане: встановити стаціонарну тимчасову споруду у відповідності до паспорта прив'язки не пізніше 6 місяців з дати прийняття цього рішення та розмістити QR-код на стаціонарній тимчасовій споруді; укласти договір про пайову участь в утриманні об’єкту благоустрою м. Кременчука з 29.05.2020 року та забезпечити сплату пайової участі (внеску) у встановлені строки (здійснення діяльності без договорів про сплату пайового внеску в утриманні об'єкту благоустрою та сплати пайової участі не дозволяється);  дотримуватися вимог Правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука та інше.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися