Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 19 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На піар у Кременчука є мільйони, на допомогу Спецсервісу – порахували до копійок

 

9 січня 2020 13:45

У 2019 році через недофінансування із місцевого бюджету в повному обсязі, на підприємстві виникла заборгованість.

На сайті Кременчуцької мерії з’явився проект рішення «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 вересня 2015 року «Про затвердження Міської Програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Кременчуці на 2016-2020 роки».

У ньому бачимо сумну фінансову статистику того, як «охороняють» та регулюють чисельність безпритульних тварин у Кременчуці. Зокрема, зазначено, що у 2019 році через недофінансування із місцевого бюджету в повному обсязі, на підприємстві виникла заборгованість перед постачальниками.

Зокрема, по таких пунктах:

  1. Витрати на відлов безпритульних тварин, які  не були профінансовані складають - 69 тис 493 грн. (у даний пункт – «відлов безпритульних тварин» включена оплата праці та нарахування на неї – 69 тис 19 грн, решта - це оплата послуг (послуги банку, передрейсовий медогляд водіїв) та оплата за  водопостачання. Строки виплати заробітної плати робітникам підприємства (згідно колективного  договору): аванс - 23 числа кожного місяця, розрахунок -7 числа кожного місяця).

  2. Витрати на утримання безпритульних тварин, що не були профінансовані, складають – 74 тис 392 грн.

У витрати на утримання безпритульних тварин включено: продукти -  34 тис 390  грн, що необхідні для харчування тварин, предмети і матеріали -21 тис 73 грн (миючі та дез.засоби, наповнювач для тварин,запчастини та ін..), газ – 5 тис 200 грн, який потрібен для приготування їжі тваринам, послуги -5 тис 516 грн.(зв’язку, вивіз сміття, облік захоронення безпритульних тварин та ін..). теплопостачання, водопостачання - 8,213 тис. грн.                                                  

         3. Розвиток матеріально-технічної бази - 188 тис 933 грн. 

Перед проектантом з розробки проектно-кошторисної документації та проведення експертизи кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція частини виробничого корпусу БМЗ під адміністративно - господарський корпус за адресою вул. Горького, 48-А, м. Кременчук.» у КП «Спецсервіс-Кременчук» виникла кредиторська заборгованість за 2019 рік.

Загалом сума зобов’язань, що не були профінансовані у 2019 році, збільшує Програму 2020 року на 332 тис 818 грн.

Звернемо увагу, дана сума – це майже 27-ма частина з передбачених на наступний рік виділених коштів на нове друковане видання накладом у 44 тис примірників у тиждень – «Кременчуцькі новини». Адже як відомо, на нову агіт-газету передбачено понад 9 млн грн міських коштів.

Нагадаємо, Спецсервіс Кременчука проситиме депутатів погасити кредиторську заборгованість за відлов і утримання безпритульних тварин.

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися