Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На Полтавщині найбільш «дірявий» бюджет Кременчуцької міської тергромади

 

29 листопада 2021 12:15

Із суми в 117 млн грн - 85 млн грн рахується за Кременчуком.

Сьогодні на засіданні колегії Полтавської облдержадміністрації заслухали доповідь про підсумки економічного розвитку та виконання бюджету області за 9 місяців 2021 року на виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

Серед іншого розглянули аналіз кредиторської заборгованості місцевих бюджетів Полтавської області станом на 1 жовтня 2021 року.

Так за звітними даними Управління Державної казначейської служби в Полтавській області, у частині загального та спеціального фондів бюджету області є кредиторська заборгованість обсягом 117 млн грн.

Найбільша - в Кременчуцької міської територіальної громади – 85,0 млн грн.

У інших в рази менше: так (для порівняння) в  Решетилівськаої територіальної громади – 7 млн грн;  Карлівської міської тергромади і Полтавської міської тергромада  по 2 млн грн,  в  Хорольській  міській тергромаді – 3 млн грн.

Слід зазначити, що в загальному обсязі кредиторської заборгованості є кредиторська заборгованість за захищеними статтями видатків  із заробітної плати з нарахуваннями – 32 млн грн.

Із них теж найбільше має  Кременчуцька міська територіальна громада . А саме – 19 млн грн.

З оплати комунальних послуг та енергоносіїв - 12 млн грн. І теж кредиторська заборгованість у Кременчуцькій міській територіальній громаді.

Крім того, є прострочена кредиторська заборгованість у Кременчуцькій міській територіальній громаді в обсязі 9 млн грн.

На засіданні колегії нагадали, що відповідно до вимог бюджетного законодавства розпорядники бюджетних коштів першочергово проводять розрахунки за захищеними статтями видатків бюджету, забезпечують у повному обсязі проведення розрахунків із заробітної плати, за електричну та теплову енергії, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, які споживаються бюджетними установами.

А також про те, що за наявності простроченої кредиторської заборгованості за захищеними статтями видатків бюджету розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не мають права брати бюджеті зобов’язання та не здійснювати платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету)  до погашення такої заборгованості.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися