Кременчуцька газета
Четверг, 22 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

На Полтавщині посилять мобілізацію за рішенням Ради оборони області

30 листопада 2023 11:25

Про посилення мобілізації стало відомо з розпорядження Філіпа Проніна.

Громадам і районним військовим адміністраціям доручили посилити мобілізацію військовозобов’язаних та транспортних засобів. Про це інформують у виданні ЗМІСТ.

Про посилення мобілізації стало відомо з розпорядження начальника Полтавської обласної військової адміністрації Філіпа Проніна про введення в дію рішення Ради оборони області від 24 листопада.

Для виконання планових показників місцевій владі доручили наростити мобілізацію до 4 грудня у співпраці з терцентрами комплектування та поліцією. Полтавська спеціалізована прокуратура має посилити контроль за призовом до війська.

Також у Полтаві планують затвердити графік перевірок стану військового обліку університетів. Протягом листопада-грудня триватимуть перевірки усіх полтавських вишів. Їхня мета – поліпшення військового обліку. Нагадаємо, що у вересні Полтава опинилася на останньому місці за мобілізацією в області. У місті виконували мобілізаційний запит на 8% від завдання Генштабу ЗСУ.

Мобілізація медикинь

Разом із тим, на Полтавщині виконали мобілізаційний план Генштабу ЗСУ щодо медикинь. Військкомати Полтавщини без посиленої мобілізації виконують плани Генерального штабу Збройних сил України з кількості медикинь у війську.

В області наразі готуються виконувати постанову про обов’язковий облік військовозобов'язаних жінок. Ці заходи роблять для визначення кількості медичних працівниць та не означають початок мобілізації.

Згідно зі змінами законодавства про військовий обов’язок і військову службу з 1 жовтня 2023 року, на облік мають стати всі жінки з медичною та фармацевтичною освітою. За словами Едуарда Бородая, це не означає, що з наступного місяця всім військовозобов'язаним потрібно терміново йти до ТЦК. На це Міністерство оборони дає три роки.

 

 

За матеріалами видання ЗМІСТ


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися