Кременчугская газета
Вторник, 17 Июля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На посади керманичів обласного телеканалу «Лтава» подало заяви 11 чоловік

 

23 ноября 2017 11:50

Підсумки відбору стануть відомі 5 грудня.

Прийом документів, необхідних для участі в конкурсному відборі менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного, завершився 21 листопада.

Фахівці, яких оберуть на ці посади, працюватимуть паралельно й незалежно з метою роз’єднання функцій управління творчою та адміністративною частинами.

Мінімальний оклад менеджерів і продюсерів філій становитиме 17 474 гривень, максимальний – 32 525 гривень. Усього в ході конкурсів відберуть 22 менеджери та 23 продюсери філій.

Як повідомив Кременчуцькій газеті керівник Суспільного Зураб Аласанія, на посаду керманичів обласного телеканалу «Лтава» подало заяви 11 чоловік. З них 6 – на продюсера і 5 – на менеджера.

За даними видання, серед претендентів на керівні посади нині працюючі керівники телеканалу, а також представники з регіону та навіть столиці.

Підсумки відбору стануть відомі 5 грудня.

Нагадаємо, 8 листопада 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголосила конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного, у тому числі полтавської філії – «Лтава». 

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться