Кременчуцька газета
Субота, 15 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

На прийом до Усанової прийшов лише один кременчужанин, і той – дякувати за роботу КП, яке вона не координує

7 вересня 2023 18:15

Єдиний відвідувач подякував за роботу, яку здійснили комунальні служби.

Сьогодні, 7 вересня, у контактному центрі на вул. Миру, 13 відбувся прийом громадян Ольгою Усановою – заступницею міського голови з питань медицини, освіти та соцзахисту. На прийом прийшов лише один кременчужанин – Олександр Володимирович. Можливо, єдиний містянин, який прийшов на прийом не поговорити про проблеми та не озвучити скарги, а подякувати.

Він дякував Ользі Усановій за роботу не її профілю – за розчищення Сухого Кагамлика.

«Я прийшов від своїх сусідів. Просили мешканці нашого мікрорайону, вул. Зарічна. Це мікрорайон у районі 21 школи.

Прийшов висловити від усього нашого мікрорайону вдячність. Вдячність вашому департаменту у вашій особі, працівникам Автозаводської райдержадміністрації.

Хочу просто подякувати особисто Юрію В’ячеславовичу Сухоносу, Сергію Васильовичі Папці та працівникам КАТП…

Ми живемо поруч із річкою Сухий Кагамлик, це в нас так зване «болото», і ми вирішили все ж його своїми силами… Там було дуже неприємно навіть проходити. Хащі…

Почали своїми силами, десь за місяць-півтора прибрали. Потім зрозуміли, що без вашої допомоги не прибрати. Ми звернулися з листом, приїхала ціла представницька делегація до нас… Вони уважно подивилися, побачили, що дійсно ми самі не в змозі все прибрати. І оперативно, я б навіть сказав зацікавлено підійшли до питання. Вони допомогли вирішити технічно [проблему ] – завезли землю. Допомагали, підказували. І зараз це більш-менш хороша ділянка».

Пан Олександр був настільки вдячний, що навіть наголосив на тому, що гідні люди працюють на гідному місці.

Цікаво, що питання розчистки Сухого Кагамлика для Ольги Усанової як заступниці міського голови – не профільне питання. А свою Фейсбук-сторінку вона веде як депутат Полтавської обласної ради, тож і вміст сторінки відповідний – культурні пам’ятки області, погані дороги тощо. Тож ще на початку прийому громадян, другого серпня, коли Ольга Усанова була готова вислухати скарги містян, до неї не прийшов ніхто.

Тоді головний редактор Кременчуцької газети Олег Булашев запитав її, коли відбудеться розчистка Сухого Кагамлика? Адже він мав на увазі, що це комплексна проблема, і для її розв’язання можна виділити кошти з екологічного фонду бюджету області.

Втім гроші на це не виділилися, і ось сьогодні, сьомого вересня, кременчужанин прийшов до Ольги Усанової не до як обласної депутатки, а як до заступниці міського голови, щоб подякувати їй за розчистку Сухого Кагамлика – за питання не її профілю як заступниці мера. Але не прийшли, наприклад, до Івана Москалика, до якого громадяни звертаються щодо благоустрою територій. Адже саме він координує діяльність КП «Благоустрій Кременчука» та КП «КАТП-1628», які займаються облагородженням територій.

Навпаки – Ольга Усанова як профільна заступниця міського голови, відповідає за медицину, соцзахист та освіту. З повним переліком її повноважень можна ознайомитися за посиланням. Що стосується благоустрою, то там йдеться лише про прибудинкові території, і аж ніяк не про розчищення водойм.

Можливо, це такий собі піар-хід: ЗМІ висвітлили проблему, а через два місяці влада її вирішила. І про розв’язання проблеми прийшли розповідати не профільному заступнику, а тій заступниці, якій запропонували зайнятися цим комплексно як обласній депутатці та залучити кошти з обласного бюджету.

Нагадаємо, Усановій радять зайнятися Кременчуком, а не областю: можна розпочати з розчистки Сухого Кагамлика.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися