Кременчугская газета
Воскресенье, 18 Февраля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На радість батькам: скільки вільних місць є у дитсадках Кременчука

 

12 января 2018 17:45

Загалом, по місту є 894 вільних місця для дошкільнят, серед яких найбільше всього припадає на вікову групу від чотирьох до п’яти років, найменше місць - для групи від півтора до двох років.

На сайті Департаменту освіти Кременчука на радість батькам оприлюднили інформацію про кількість вільних місць у дитсадках. Так, станом на перше січня цього року дошкільні заклади міста загалом можуть розмістити у своїх стінах 894 дитини.

Найменше місць припадає на вікову групу від півтора до двох років (два місця у дитсадку за адресою вул. Героїв України 11А, що на Молодіжному та три – у дитсадку по пров. Героїв Бреста 61А, що у нагірній частині міста).

 По кількості «вакантних місць» лідирує вікова групи від чотирьох до п’яти років – 266 вільних місць по місту. Для груп дітей віком від двох до трьох років, від трьох до чотирьох та від п’яти до шести наразі є 192, 233 та 198 вільних місця відповідно.

Найменш «завантаженими» садочками в районі Молодіжного є ДНЗ № 61 (37 вільних місць) та ДНЗ № 74 (52 вільних місця). У нагірній частині більше всього вільних місць у ДНЗ№ 62 (36 місць) та ДНЗ№ 82 (37 місць), у Центрі – ДНЗ№ 60 (52 місця) та ДНЗ№ 5 (34 місця), в районі Крюкова та Раківки – ДНЗ№ 4 (24 місць) та ДНЗ№ 12 (9 місць).

 

Поліна Семенова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Конкурсы
  • Мы знаем, кто пойдет на «Лисапетный батальон»!

    Мы знаем, кто пойдет на «Лисапетный батальон»!

    Найди себя среди победителей.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться