Кременчуцька газета
Четверг, 30 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

На ремонтні роботи приміщення Кременчуцької дитячої лікарні потрібно понад 1,2 млн грн

22 квітня 2024 10:45

Проєкт рішення.

На засіданні сесії міськради, яку панують провести 26 квітня, пропонують внести зміни до комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня» на 2024 рік».

У зв’язку з введенням воєнного стану, з метою забезпечення безпечного перебування пацієнтів та персоналу під час повітряної тривоги, виникла нагальна потреба в облаштуванні приміщення укриття комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня».

На даний момент для можливості транспортування пацієнтів після операції на каталках, візочках, для переміщення дітей в укриття та уникнення їх падіння та  травмування через нерівну підлогу виникла необхідність в ремонті підлоги підвального приміщення основного корпусу будівлі. Відповідно до пропозиції будівельної організації очікувана вартість ремонтних робіт підлоги підвального приміщення буде становити  256 тис 964 грн.

У 2023 році за кошти бюджету Кременчуцької міської територіальної громади у дитячій поліклініці по вул. Лікаря Парнети,16 були замінені вікна дерев’яні на сучасні металопластикові. Після заміни вікон залишається завершальний етап – ремонт укосів вікон. Для цього необхідно 852  тис 277  грн.

Крім того, у дитячій поліклініці залишились старі дерев’яні двері, які теж необхідно замінити. Вартість поточного ремонту із заміни дверних блоків на металопластикові становить 131 тис 555 грн.

Планом заходів комплексної програми розвитку КНМП «Кременчуцька міська дитяча лікарня» на 2024 рік роботи по вищевказаному об’єкту передбачені не були, тому потрібно внести зміни. 

Нагадаємо, У лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» лікуватимуть і дорослих, і дітей: крапка в реорганізації дитячої лікарні буде поставлена

 

Світлана Павленко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися