Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 3 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На суді по справі екс-директорки Садківської школи Бондаренко засумнівалися, чи могла вона бути 4 год у стоматолога у день відсутності

16 жовтня 2019 12:25

Третя сторона по справі - батьки учнів школи переконані, що директорка того дня просто «прогуляла» робочий день.

Сьогодні у Автозаводському райсуді відбулося слухання по справі екс-директорки Садківської школи Тамари Бондаренко до відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації - з метою відновлення звільненої у лютому цього року директорки на посаді. На суді не було самої позивачки Тамари Бондаренко, та прибула третя сторона по справі - родина Єгорових разом із батьками учнів, що навчаються у школі.

На  засіданні продовжили розгляд наданих доказів по справі: екземпляр, поданий у відділ освіти РДА, про перебування на лікуванні; копію довідки про доходи Тамари Бондаренко у період непрацювання з грудня 2018 по січень 2019 р; копію скарги до департаменту освіти району на неетичну поведінку директорки; заява про вигнання матері Ліани Єгорової директоркою зі школи; заяву про тиск директорки на вчительку початкових класів; заяву Тамара Бондаренко про упереджене ставлення до неї батьківського комітету та інші. На окремі подані документи представник відповідача висловив зауваження. Зокрема, про те, що достовірність лікарняної довідки про перебування у стоматолога пані Тамарою 11 лютого цього року викликає суперечки.

«Адже відомо, що того дня вона була у департаменті освіти у Полтаві, що підтверджено начальником сім'ї, молоді та спорту Кременчуцької РДА Кармазіним, сама ж пані Тамара вказує, що була у стоматолога, після чого пішла на прийом до голови Кременчуцької РДА Андрія Дрофи», - повідомила представник. 

Після цього досліджували оригінал довідки у лікаря та завірені копії. Як перевірила суддя Діна Андрієць, оригінал співпадав вищевказаній даті, але сумнів викликав час перебування у лікаря. 

«Що може робити лікар із пацієнтом упродовж чотирьох годин?» - зауважила Ліана Єгорова Кременчуцькій газеті після засідання. 

Скептично щодо цього висловлювалися і інші присутні у суді батьки. За їх словами, Тамара Бондаренко мешкає через дорогу від школи і навчальний заклад відвідувала, коли бажала, не дивлячись на уроки, які були на її ставці.

«Уроки російської мови, які вона викладала у школі, зачасту проводили або її секретар, або бібліотекар. Самої директорки на більшості її уроків не було», - коментує ще одна мама.

Вадим Єгоров наголосив, що у школі довгі роки відбувався «написаний очільницей устав» та що до нервових зривів доводилися не лише діти, а й батьки та вчителі закладу.

«У неї вдома батьки консервували, прибирали, працювали на городі. Ми всі не хочемо її повернення, як би цього не домагалася колишня директорка. Вона тому і не з'являється на суди, бо соромно дивитися людям в вічі», - наголосив він. 

Наприкінці засідання представник позивача попрохав надати судові відомості фактично відпрацьованих днів екс-директорки за два місяці перед звільненням. Це пояснили бажанням пересвідчитися, як вона працювала з грудня 2918 по січень 2019 року включно та як відвідували навчальний заклад. Нагадаємо, 14 лютого 2019 року її звільнили з посади.

Наступне засідання перенесли на 14 листопада, 8.00.

Нагадаємо, «Наша школа просочена сльозами»: свідки шокували зізнаннями у скандальній справі директорки проти батьків цього учбового закладу.

Скандальна справа директорки школи проти матері однієї з учнів цієї ж школи знову почала розглядатися у суді.
 

 

Ліна Романченко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися