Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 9 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На водні об’єкти та лісові ресурси області чекає інвентаризація

 

9 серпня 2021 12:30

Розораність територій Полтавщини - 61,7%.

На Полтавщині планують провести інвентаризацію водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності. Таке завдання має виконати кожна область. Про це інформує видання Ехо Полтавщини. 

Для координації роботи в Полтавській ОДА провели онлайн-засідання. Обговорили й питання виявлення самозаліснених і придатних для створення лісів земельних ділянок, а також стан підготовки до реконструкції парків і скверів у громадах відповідно до ініціативи Президента.

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко зазначив, що лісистість Полтавщини становить 9 %, а розораність території - 61,7 %. Протягом останніх 20 років у області проводили роботу з лісорозведення. У результаті, в області створено 15,2 тисячі гектарів нових лісів у порядку консервації неугідь та малопродуктивних земель.

«Указом Президента започаткована екологічна ініціатива з масштабного заліснення України. У межах її реалізації передбачене виявлення самозаліснених і придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості України. Остаточні обсяги лісорозведення для областей будуть доведені в державній програмі, яку розробляють Міндовкілля та Держлісагентство. Лісівники Полтавщини готові садити нові ліси, але без активної участі й підтримки громад виконати завдання зі збільшення площі лісів неможливо», - зазначив Іван Гришко.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Євген Греков наголосив, що на території області для заліснення потрібно віднайти декілька тисяч гектарів.

 

 

За матеріалами джерела

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися