Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Нардеп Беленюк, якого тренував кременчужанин Сазонов, став чемпіоном України з греко-римської боротьби

28 листопада 2022 12:15

Учора, 27 листопада народний депутат "Слуги народу" Жан Беленюк, якого тренував кременчужанин Олег Сазонов, переміг у фіналі Чемпіонату України з греко-римської боротьби.

Про це повідомила Федерація греко-римської боротьби.

За їх даними, Чемпіонат провели 26-27 листопада в Черкасах. Нардеп Беленюк продемонстрував, що, будучи політиком, продовжує тренуватися та перемагати.

Олімпійський чемпіон виступив у категорії до 87 кілограмів. Йому протистояв Артем Матяш, призер двох Чемпіонатів Європи серед юніорів.

Сутичку Беленюк почав дуже спокійно, перші півтори хвилини він ніби вивчав суперника та намагався вибити його з рівноваги, працюючи від оборони.

Після цього Жан почав атакувати, і вже за хвилину здобув чисту перемогу з рахунком 7-0, поклавши суперника на лопатки.

Нагадаємо, Нардеп, борець греко-римського стилю Беленюк приніс Україні перше золото на Олімпійських іграх – 2020 у Токіо