Кременчуцька газета
Середа, 29 Листопада 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Нардеп Мовчан розчарований: парламент не підтримав його законодавчу ініціативу

25 вересня 2023 15:15

Подробиці.

Народний депутат України Олексій Мовчан у Фейсбуці розмістив допис, в якому повідомив про те, що Парламент відхилив законопроєкт 6102-д, над яким він з колегами в Комітеті з питань економічного розвитку працювали довго та плідно.

Нардеп вважає, що його ініціатива мала ліквідувати корупційні схеми у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна.

«Це топтання на місці у питанні реформування державної власності», - пише нардеп.

А далі пояснює, чому за законопроєкт не було проголосовано: «Чому він не пройшов? Тому, що законопроєктом було передбачено ліквідацію ряду корупційних схем в управлінні державною та комунальною власністю. Ось три основні із них.

«Перша – викуп об’єктів державної та комунальної власності орендарем, який зробив невід’ємні поліпшення. Без аукціону, без конкурентних процедур. Робиш ремонт в орендованому у держави приміщенні і отримуєш право викупу за оціночною вартістю. Свою квартиру за таким принципом продали би орендарям?

Друга – забудова державних та комунальних земель без аукціону, без конкуренції, без прозорих умов. Тут все просто. Приходиш до державного/комунального підприємства/установи/організації, у якої на балансі є земельна ділянка в місті і пропонуєш забудувати її за певний відсоток від побудованих площ. Це може бути як 1%, так і 5%, як домовишся. Якщо добре замотивуєш керівника балансоутримувача, то віддаєш державі мінімум. Ми пропонували, щоб доля держави від побудованих площ встановлювалася на прозорому і конкурентному аукціоні.

Третя – зриви приватизаційних аукціонів державного і комунального майна, якими користуються недобросовісні учасники для навмисного затягування продажу тих чи інших державних підприємств. А значить – затягують і отримання додаткових коштів до державного бюджету, ліквідують розвиток цих підприємств і створення нових робочих місць.

На жаль, колеги по парламенту не підтримали актуальну реформу, час якої вже давно настав. Або не захотіли змінювати те, що існує зараз. Але ми не можемо жити минулим! Щоб перемогти ворога, Україна має трансформуватися зсередини».

Нагадаємо, раніше нардеп Мовчан вихвалявся своїм законом, який його ж колега Цимбалюк вже охрестив корупційною приХватизацією в умовах війни

Такий піар нардепа Мовчана на «Білорусі»: хвастатися покупкою за бюджетні гроші з переплатою у два рази

Кременчуцький активіст Биков звинувачує прокуратуру у перешкоджанні порушення кримінальної справи щодо трактора Омельницького нардепа Мовчана

Прокуратура повідомляє: перевірити закупівлю трактора Омельницькій ОТГ нардепом Мовчаном, за значно завищеною ціною, має Держаудитслужба

Про «золотий трактор» нардепа Мовчана тепер знає вже вся Україна

Суд зобов’язав поліцію Кременчука порушити кримінальну справу по закупівлі "золотого трактора" нардепа Мовчана

Не «золотим трактором» Мовчана єдиним: як «заробляють» на закупівлях у Кременчуці і тим самим розкрадають бюджетні кошти

БЕ!слуги: як Шаповалова, Мовчана, Березіна та інших "посіпак" контролює олігарх Ігор Коломойський

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися