Кременчугская газета
Воскресенье, 21 Января 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп Жеваго традиційно не залишив без подарунків кращих педагогів Кременчуцького району

 

12 января 2018 16:30
Нардеп Жеваго традиційно не залишив без подарунків кращих педагогів Кременчуцького району

У педагогів Кременчуцького району існує добра традиція: кожного року у святкові різдвяні дні велика освітянська родина збирається разом на свято педагогічної майстерності.

11 січня у Піщанській гімназії зібрались учасники святкового дійства: керівництво району, начальники органів управлінь освітою, директори закладів загальної середньої освіти Кременчуцької районної ради та територіальних громад, методисти відділу освіти, Кременчуцької РДА та органів управлінь освітою територіальних громад. Вітали мудрих і толерантних, виважених і вірних обов’язку, наполегливих та цілеспрямованих вчителів української мови та літератури, фізичної культури та фізики, переможців та лауреатів районного туру обласного конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року - 2018» та методистів будинку дитячої та юнацької творчості, учасників обласного конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Гостей вітали заступник голови Піщанської сільської ради Василь Компанієць та начальник відділу освіти, молоді та спорту Зінаїда Павлиш.

Голова оргкомітету по проведенню конкурс, завідувач кабінету методичного Ніна Квашук відзначила, що сьогодні перед освітянами стоять великі завдання - виховати конкурентоспроможного випускника. Тому повсякденна клопітка робота вимагає від учителя повної відданості справі, наполегливості у подоланні труднощів, високого професіоналізму. Вчителі Кременчуцького району готові до змін, про що засвідчив конкурс педагогічної майстерності.

Високо оцінили працю конкурсантів заступник голови Кременчуцької районної державної адміністрації Євгеній Колесник та голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа.

З вітальним словом до конкурсантів звернулася начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Семерянін та голова профспілки працівників освіти Анна Чумак.

Уляна Жокун помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго, відзначила, що у конкурсу «Учитель року» є об'єднавчий аспект — зібрати кращий цвіт кременчуцької освіти, поріднити вчителів-предметників з усіх закладів освіти, загалом поділитися тим, чим багаті школа і шкільне життя. Передаючи вітання від Костянтина Валентиновича Жеваго, вона вручила грошові винагороди конкурсантам.

Святкову атмосферу в залі підтримували учасники художньої самодіяльності Піщанської гімназії.

Нагадаємо, 21 кращий учитель Кременчуцького району не залишилися без подарунка від нардепа Жеваго.

У  2017 році К.Жеваго направив понад 6 млн грн. благодійної допомоги на соціальну сферу Кременчуччини

 

Наталя Манько, zhevago.info

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Конкурсы
  • «Кременчугская газета» готова сделать очередной подарок

    «Кременчугская газета» готова сделать очередной подарок

    Пять пригласительных на двух человек ждут победителей розыгрыша редакции.
     

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться