Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 28 Червня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Наша область має, що запропонувати і показати», -презентація Асоціації на бізнес-орієнтованому інноваційному форумі

26 травня 2018 09:00

Представники Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування взяли участь у бізнес-орієнтованому інноваційному форумі “Відкрий Полтавщину”, який відбувся сьогодні в Полтаві.

Під час роботи форуму виконавча дирекція Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування презентувала перспективні інвестиційні та інноваційні проекти, які спільно реалізують у територіальних громадах області.

«Там де єдність, там перемога. Я хочу розпочати свій виступ саме із цього відомого вислову», - зазначив виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук, презентуючи її роботу.

“Адже місія Асоціації — об’єднати зусилля територіальних громад для спільного вирішення проблем і розвитку територій. Те, що не під силу одній громаді, можна легко вирішити, скоординувавши зусилля, досвід та можливості декількох. Ми відкриті для співпраці і рішучі у використанні всіх можливостей. Адже нашій області є що показати і запропонувати”, - заявив Володимир Микійчук.

В якості такого прикладу, він навів проект “Створення туристичного кластеру Полтавщини”, який під егідою Асоціації будуть реалізовувати 4-ри райони Полтавщини.

“Кластер дасть змогу вивести туристичну галузь (а на секунду — за минулий рік вона дала понад 10% обсягу світової економіки) Полтавщини на новий якісний рівень. Це синергія зусиль, це спільне вирішення проблем в інфраструктурі, це об’єднання інтересів підприємств, що працюють у галузі. Це те, що реально дасть поштовх для розвитку туризму та залучення інвестицій”, - відзначив Володимир Микійчук.

Іншим важливим проектом, який нині реалізується в області під егідою Асоціації, він назвав “Школу місцевого самоврядування”.

“Ми маємо серйозну мету — виховати нову управлінську еліту, яка буде займатися розвитком територій, працюючи в органах місцевого самоврядування. Це те, завдання, яке поставив голова обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький. Цей проект — також єднання зусиль самоврядних громад, офіційних і наукових установ, які зацікавленні у кваліфікованих управлінських кадрах. І це ще один важливий напрямок для впровадження інновацій, який згодом дасть великі плоди для розвитку Полтавщини”, - відзначив виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук.

Він ознайомив учасників бізнес-орієнтованого інноваційного форуму “Відкрий Полтавщину” з іншими завданнями та проектами, які втілюються в життя під егідою Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та виловив впевненість, що налагодження подібних комунікацій сприятиме розвитку Полтавщини. 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися