Охоплено всю територію Полтавської області, окрім населених пунктів, боліт, водоймищ, авто та залізничних шляхів, місць проведення польових робіт.
На території Полтавської області було проведено компанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, яка тривала з 9 по 15 жовтня 2019 року.
Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області
Розповсюдження вакцини проводили за допомоги розкидання принад за участю чотирьох літаків АН-2 зі злітно-посадкової смуги с. Пироги Глобинського району.Для ефективного розповсюдження вакцини було охоплено всю територію області, окрім населених пунктів, боліт, водоймищ, авто та залізничних шляхів, місць проведення польових робіт.
"Так, за весь період проведення антирабічної кампанії над лісовими та польовими угіддями, на території загальною площею 20,7 тисяч км 2 розповсюджено понад 518 тисяч принад з вакциною «Орісвак». Через місяць після закінчення даного заходу користувачами мисливських угідь буде проведений відстріл лисиці червоної, з метою проведення лабораторного контролю з ефективності здійснення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Полтавській області.Задля збереження сталого епізоотичного благополуччя фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області постійно проводиться вакцинація диких, сільськогосподарських та домашніх тварин проти сказу",- йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, Сказ фіксують у Кременчуці, а точного обліку вакцинованих тварин немає
Читайте: Навколо Кременчука розвелось чимало червоних лисиць - загроза сказу зросла
Світлана Павленко