Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 28 Червня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Не пройшло і 40 діб: лише тепер віце-мерка Усанова, яка відповідає за медицину, висловила публічне співчуття у зв’язку зі смертю хлопчика у дитячій лікарні

8 червня 2019 12:00

«На сьогоднішній день особисто написали заяви і за власним бажанням з посад звільнилися директор лікарні Носенко, завідувач відділення реанімації Авраменко та лікар-реаніматолог Шамрай. У відділенні реанімації забезпечене цілодобове чергування лікарів-анестезіологів. Виконує обов‘язки директора дитячої лікарні Костянтин Добрик, заступник директора з медичної роботи».

 

В Кременчуці стався надзвичайний випадок - в міській дитячій лікарні помер однорічний хлопчик Микита. Я висловлюю щирі співчуття батькам дитини, втрата яких є непоправною.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише віце-мерка Ольга Усанова яка відповідає за медицину.

«Цей випадок набув значного суспільного резонансу. Хочу повідомити кременчужанам, які міри були прийняті, щоб встановити причини та обставини, що призвели до смерті дитини. Офіційний документ з результатами службового розслідування був вручений батькам особисто.

Управління охорони здоров‘я створило комісію з числа управлінців, педіатрів, до її складу увійшли також неонатолог, анестезіолог-реаніматолог, патологоанатом. Ці фахівці не працюють у дитячій лікарні, щоб не було упередженого ставлення. Вони дуже ретельно вивчили медичні документи дитини, починаючи від ведення вагітності мами і до історії хвороби в стаціонарі дитячої лікарні. 
Комісія виявила, що дії лікарів приймального відділення, інфекційного відділення та реанімаційного відділення дитячої лікарні не повною мірою відповідали затвердженим медичним протоколам в плані обстеження та тактики ведення пацієнта. У відділенні реанімації було виконано діагностичну маніпуляцію без згоди батьків, як повинно було б бути. Реанімаційні заходи не відповідали протоколу лікування при даному стані.

За результатами службового розслідування директору дитячої лікарні Носенко було винесено догану за незадовільну організацію роботи і зобов‘язано дати принципову оцінку діям працівників лікарні, які мали відношення до лікування хлопчика. Крім того, директора зобов’язано організувати тренінги для лікарів з вивчення медичних протоколів, а трьох лікарів відділення реанімації (Шамрая, Авраменка та Струбчевського) направити на позапланову атестацію до обласного департаменту охорони здоров‘я.
Носенко, в свою чергу, винесла догани трьом лікарям приймального відділення та трьом лікарям-анестезіологам, які спостерігали дитину. 
Таким чином була дана адміністративна оцінка діям кожному з лікарів та директору лікарні.

Проте, за фактом смерті дитини відкрито і кримінальне провадження. Медична документація буде направлена на Комплексну судово-медичну експертизу до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Ця експертиза допоможе встановити причинно-наслідковий зв‘язок між обставинами, які привели до смерті дитини. Суд дасть остаточну оцінку діям лікарів у цій трагедії.

На сьогоднішній день особисто написали заяви і за власним бажанням з посад звільнилися директор лікарні Носенко, завідувач відділення реанімації Авраменко та лікар-реаніматолог Шамрай.

У відділенні реанімації забезпечене цілодобове чергування лікарів-анестезіологів. Виконує обов‘язки директора дитячої лікарні Костянтин Добрик, заступник директора з медичної роботи»,- пише Ольга Усанова

Нагадаємо, смерть дитини нікому НЕ зійде з рук: кременчуцькі депутати вимагалиь звільнення директора дитячої лікарні Носенко. 

Малецький і компанія докерувалися: дітей в реанімації дитлікарні скоро рятувати буде майже нікому.

Смерть однорічного Микити в дитячій лікарні Кременчука набула розголосу на всю країну.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися