
Подробиці.
У Кременчуці нещодавно з’явилися листівки та інстаграм-група «Шокуюча правда о спецсервісі», де йшлося про жертви серед безпорадних тварин. Як першою серед ЗМІ міста повідомила «Кременчуцька газета», листівки були розвішані на дошках оголошень біля під'їздів багатоповерхівок.
На них указували посилання на інстаграм-сторінку групи, де уже є декілька матеріалів про Спецсервіс.
Що з цього приводу думає віцемер з питань ЖКГ Іван Москалик, журналісти запитали у нього минулого тижня, після прийому ним громадян на Першому Занасипі.
Він заявив, що вже спілкувався з цього приводу з новим керівником комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» Валерієм Декусаром, який «серйозно взявся за роботу». За його словами, вони спільно з’ясували, що оприлюднена інформація є дуже застарілою, та просто фейковою.
Проте, схоже, не все так однозначно, як заявив чиновник.
У соцмережах з’явилося відео відвідин активістами комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук», де навіть одна з його працівників розповідає про порушення в роботі з тваринами.
Вирізки з цього відео ми додаємо у цю новину, а коротко зазначаємо, що активісти прийшли на підприємство минулої п’ятниці і пробули там кілька годин.
Одна з екоактивісток каже, що їх не впустили спочатку на підприємство, заявивши, що робочий день закінчився.
«Дайте телефон директора.. але вона не дала, а лише кричала… Ми викликали поліцію», -розповіла активістка.
Коли прибула поліція, активістки написали заяви про виявлені, на їх думку, порушення поводження з тваринами.
Зокрема, одна з тваринок померла, бо їй не вірно призначили лікування, другу тваринку евтанували (усипили - авт.), а не лікували, тощо.
«Вони усипляють препаратами, що заборонені і тварина не засинає, а задихається…»,- каже активістка.
Уже з поліцією вони потрапили на територію підприємства.
Одна з працівниць категорично спростовувала твердження про те, що тварин евтанують і всі обвинувачення активістів називала наклепом.
Навіть на слова колеги, вона знайшла що сказати: «Ти півроку тут працюєш і не все знаєш».
Коли ж активістка розповіла свою історію, що 16 жовтня до «Спецсервісу» потрапив її рудий кіт і його «усипили».
«Мабуть він помер, там була внутрішня проблема», - сказала одна з працівниць підприємства.
«Він у мене наглядався постійно у зооветцентрі і чому ж там не побачили проблему?» - запитала активістка і не отримала чіткої відповіді, а лише загальні фрази типу – там була внутрішня проблема.
«Ми нікого не усипляємо…Ось після ДТП кіт. Він сліпий і ми не усипляємо…»,- сказала працівниця.
Після відвідин підприємства, поліція має визначитися - чи відкривати кримінальне провадження і розпочинати слідство.
ДОПОВНЕНО.
Як повідомили у поліції Кременчука, минулої п'ятниці їх викликали до «Спецсервісу» як активісти, так і представники підприємства.
«Наразі планується комісійний вихід туди із залученням активістів і волонтерів, представників засобів масової інформації, щоб з'ясувати, що там і як.
Наші правоохоронці будуть давати юридичну оцінку всім викладеним у заявах інформаціям.
Там ряд заяв, які одна суперечить іншій. Наразі дається юридична оцінка фактам»,-повідомила пресофіцерка поліції Кременчука Анна Васенко.
«Шокуюча правда о спецсервісі» є фейком: правда від віцемера Москалика
Олег Булашев