Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 19 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Невже на крадіях і шапка горить? Головні по в’язницям таки не хочуть допускати журналістів у те, що залишилося від колонії №69

 

22 вересня 2021 12:30

Установу №69 було оптимізовано шляхом консервації та приєднано до кременчуцької виховної колонії.

Афганських біженців можуть розмістити у приміщеннях колишньої Кременчуцькій колонії №69 ( Полтавська обл.). Про це пишуть багато Всеукраїнських видань.

Сама державна установа «Кременчуцька виправна колонія №69» 21 червня 2019 року звільнила останнього засудженого. Як тоді зазначив начальник колонії Ігор Липовецький, тим самим було виконано наказ Міністерства юстиції України «Про оптимізацію діяльності установи виконання покарань».

25 червня 2019 року колективу колонії оголосили наказ про скорочення штатів.

Після того, як кременчуцьку в'язницю покинув останній засуджений, редакція «Кременчуцької газети» робила фоторепортаж з місця події.

Нещодавно нам до рук потрапила фотографія того, як руйнується колонія.

На ній ми бачимо, як зруйновано внутрішній паркан колишньої колонії. Можливо це сталося через швелера і колючий дріт, які зникли наче їх повирізали на метал. Не виключено, що на території установи зникли і інші речі виготовлені з металу, а приміщення установи прийшли в неналежний для проживання стан.

Тож, чи є там умови для розміщення афганських біженців і як ще руйнується колонія, ми планували переглянути на власні очі і продемонструвати найближчим часом читачам та глядачам. Задля цього ми написали листа з проханням надати дозвіл на відвідування екс-в'язниці у департамент з питань виконання кримінальних покарань Мінюсту України.

Його начальник Сергій Гречанюк на наше прохання відвідати установу повідомив, що проти цього не заперечує, але за умови отримання дозволу від керівництва Північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Мін'юсту.

У листі С.Гречанюк повідомив, що установу №69 було оптимізовано шляхом консервації та приєднано до кременчуцької виховної колонії.

Про приєднання установи №69 до виховної колонії у листі до редакції пише і начальник міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Г.В.Романов. Але у листі №22-4216/3/1/57-21 від 02.09.2021 р він зазначаєте, що не надає дозвіл на проведення відеозйомки в колонії №69.

Тоді у редакції постало питання - нам взагалі не надали дозвіл на відвідування нам території колишньої колонії №69, чи то ми маємо запросити дозвіл на відвідування Кременчуцької виховної колонії в розрізі відвідування території та об’єктів колишньої Кременчуцької виправної колонії №69?

Тож редакція надіслала пану Романову черговий лист з проханням пояснити ситуацію. І знову ми отримали від нього відповідь, в якій перераховуються норми законів та вказуються, які дані ми маємо надати для проведення зйомки.

Тож редакція ЗНОВУ написала листа пану Романову і надала всі необхідні данні, але зазначили, що раніше подібних даних ми не подавали до міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, а просто писали листа про проведення зйомки у установі.

Тепер ми просимо Г.Романова, крім надання дозволу журналісту редакції «Кременчуцької газети» та одному відеооператору відвідати Кременчуцьку виховну колонію в розрізі ознайомлення з територією та об’єктами колишньої Кременчуцької виправної колонії №69, також дати роз’яснення, як саме змінилося чинне законодавство з червня 2019 року, коли нам було надано дозвіл лише за листом з проханням провести відеозйомку установи №69 і чому зараз слід надавати стільки окремих даних, аби провести зйомку закритої установи.

Ми не виключаємо, що інтерв’ю нам ніхто не дасть, тож пишемо у листі до пана Романова, що в разі відмови в наданні інтерв’ю редакції, буде достатньо провести зйомку Кременчуцької виховної колонії в розрізі ознайомлення з територією та об’єктами колишньої Кременчуцької виправної колонії №69.

Якщо і на цей раз нам буде відмова у відвідуванні закритої установи, то ми зможемо розцінити це як в прислів’ї - мов, на крадіях і шапка горить?

Але шановні наші читачі, як би не розвивалося бюрократичне протистояння між редакцією та головних по в’язницям в регіоні, ми вже знаємо, що там відбувалося і маємо звіт з території.

Побаченим ми дещо шоковані і тому звернулися до нардепів з проханням виїхати на місце і розібратися із ситуацією, а в разі виявлення порушень, звернутися до правоохоронців і з’ясувати правду, хто в чому винен.

Начальник міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Романов не хоче пускати журналістів у те, що залишилося від колонії №69

Нагадаємо, Мін’юст хоче селити шукачів притулку з Афганістану в Кременчуці.

Розміщення шукачів притулку з Афганістану в Кременчуці: що Малецькому сказали в Мін’юсті

 

 

Олег Булашев  

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися