Кременчуцька газета
Субота, 12 Липня 2025
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Нові подробиці вбивства у Кременчуці

18 липня 2020 11:30

Між жінками виникла сварка під час вживання алкоголю.

Повідомлення про виявлення тіла жінки без ознак життя на території приватного домоволодіння в Крюківському районі надійшло одночасно на лінії «102» та «103» від сусідів 17 липня близько 18.00. 

На місце події відразу прибули як правоохоронці, так і медики.  Лікарі під час огляну констатували смерть 47-річної мешканки Кременчука. 

«На тілі  жінки виявлено ножове поранення. Під час першочергових оперативно-слідчих заходів поліцейськими встановлено та затримано місцеву 46-річну мешканку, яка обґрунтовано підозрюється у вчиненні вказаного злочину. Попередньо встановлено, що між жінками виникла сварка під час вживання алкоголю», - повідомив Араік Кочкадамян керівник відділення поліції 1 Кременчуцького відділу поліції. 
Фігурантку затримано в порядку статті 208 КПК України. 
Вирішується  питання про обрання міри запобіжного заходу та повідомлення про підозру. 
За фактом розпочато кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Нагадаємо, У Крюкові від ножового поранення померла жінка

 

 

Антоніна Озерна за матеріалами Кременчуцького відділу поліції Полтавської області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися