Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 26 Лютого 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Офіційно. Кременчужанам заявили у мерії: не буде договорів – не бачити зниження тарифу на тепло і гарячу воду (Доповнено)

11 жовтня 2019 14:15

Чиновники вже пішли містом інформувати людей.

У Кременчуці найближчим часом знизять тарифи на тепло та гарячу воду споживачам комунального підприємства «Теплоенерго». Таке рішення планують ухвалити на цьому тижні під час засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

Про це повідомили на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

У мерії акцентують увагу, що після прийняття рішення споживачі КП «Теплоенерго» отримуватимуть вищезазначені послуги за новим зниженим тарифом, якщо матимуть укладений договір із комунальним підприємством.

Чиновники посилаються на те, що ця вимога передбачена змінами, що відбулися в законодавстві  у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, стосуються вони послуг із постачання теплової енергії та гарячого водопостачання, а також введення абонентської плати.  

Для укладання договорів законодавством передбачено 4 таких моделі. Із цими моделями жителів уже розпочали ознайомлювати фахівці галузі ЖКГ міста та КП «Теплоенерго».

І тут найцікавіше, щоб обрати тип договору – кременчужани мають провести збори мешканців будинку. На якому вирішити, який тип договору обрати.

Поодиноко зробити це до 1 травня 2020  року не можливо. Адже лише з того дня абонентів автоматично переводять на індивідуальний тип договору.

Кременчуцька газета повідомляла раніше: зниження тарифів пов’язане зі зменшенням ціни на газ.

Інформація  про проведення таких зустрічей доводитиметься до споживачів КП «Теплоенерго» напередодні, щоб якомога більше жителів могли взяти в них участь. Також повна інформація про зміну тарифів і графіків проведення кампанії інформування розміщуватиметься на сайті КП «Теплоенерго» 

Також відповідно до прорахунку після затвердження вартість тепла для будинків та квартир з лічильниками має стати приблизно на 150 грн нижчою за діючий тариф.

Для будинків без лічильників опалення подешевшає приблизно на 12 грн 71 коп за квадратний метр площі. Подешевшає і послуга з гарячого водопостачання. Щодо вартості тарифу з гарячого постачання, то цей тариф буде знижено на 4 грн 93 коп. Ухвалити їх планують на наступному тижні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Із  приводу роз’яснень, що стосуються тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання за категоріями споживачів, послуги з постачання гарячої води та МОДЕЛЕЙ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН  ви можете звертатися за телефонами:758-726, 758-727, (067) 400-92-17, (093) 353-60-12  або за адресою КП «Теплоенерго»: м.Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68 відділ збуту та реалізації теплової енергії (каб. № 17). Вся інформація на сайті КП «Теплоенерго» .

Доповнено.

Сьогодні, 11 жовтня, під час засідання міськвиконкому Кременчука прийняли рішення щодо зниження тарифів для споживачів КП «Теплоенерго». Тепер людям необхідно провести збори.

Нагадаємо,  у Кременчуці хочуть встановити тарифи на теплопостачання і гарячу воду, яких ще не було в Україні.

Також нагадаємо, більше 20 грн абонплати щомісяця вводить для частини споживачів КП «Теплоенерго».

Читайте: Доки кременчужани будуть на роботі, за них можуть обрати схему оплати за послуги КП «Теплоенерго»

 

 

Світлана Павленко

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися