Кременчугская газета
Четверг, 19 Июля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Омбудсмен закликала парламент щось зробити з утиском прав журналістів

 

12 августа 2017 12:35

«Щомісяця ми фіксуємо кілька випадків застосування фізичної сили проти журналістів, десятки випадків погроз їх професійної діяльності».

Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська підтримує проведення спеціальних парламентських слухань з питань безпеки журналістів. Про це йдеться в її зверненні до глави комітету Верховної Ради з питань свободи слова Вікторії Сюмар.

У листі наголошується, що ідея парламентських слухань народилася під час зустрічі Лутковської з головою Нацспілки журналістів Сергієм Томіленко.

«Крім того, ми обговорювали питання стану дотримання та захисту прав представників засобів масової інформації, свободи слова в Україні, а також можливих шляхів захисту прав журналістів, що знаходяться на непідконтрольною уряду України території, окупованій АР Крим, в місцях позбавлення волі Російської Федерації», - заявила обмудсмен Валерія Лутковська.

За словами голови НСЖУ Сергія Томіленка, безкарність за злочини проти журналістів в Україні вже носить системний характер.

«Щомісяця ми фіксуємо кілька випадків застосування фізичної сили проти журналістів, десятки випадків погроз їх професійної діяльності. І поки - жодної справи. Тому вважаємо, що влада і правоохоронні органи повинні публічно відзвітувати за станом безпеки журналістів в Україні », - заявив Томіленко.

Нагадаємо, кременчуцька поліція відкрила кримінальне впровадження за фактом погроз Олегу Булашеву редактору Кременчуцької газети. Редакція Кременчуцької газети останніми днями від невідомих отримувала дзвінки з образливими висловами щодо висвітлення теми роботи міського моргу. Але апогеєм подій став дзвінок не лише з образами на кшталт «Ви виродки!» та інше, а ще й погрозами. Серед них була фраза: «Готуйся, тебе розчленуємо та покладемо у той морг, за який ти так багато пишеш!». 

Крім того, ми писали, що полтавській журналістці погрожують у соцмережах вбивством.

А також - про те, що письменник-афганець Моїсеєнко спочатку заявив про своє викрадення в Кременчуці, а потім поміняв версію того, що відбувається.

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться