Кременчуцька газета
Середа, 31 Травня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Опитування: чи мають право представники партії «ОПЗЖ» займати будь-які управлінські посади в органах місцевого самоврядування?

23 березня 2023 14:00

Голова Кременчуцької районної ради Дмитро Колотієвський звернувся до голів територіальних громад та засобів масової інформації з пропозицією провести опитування для отримання суспільної думки.

У цей надскладний для країни час, в умовах повномасштабної війни російської федерації проти України, Кременчуцька районна рада продовжує здійснювати свої визначені Конституцією України та іншими законами повноваження. Про це повідомляє голова Кременчуцької райради Дмитро Колотієвський.

Він зауважує, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено, що районні ради - органи місцевого самоврядування, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст.

У свою чергу, територіальна громада це жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, селищ, міст, що мають єдиний адміністративний центр.

Таким чином, районна рада представляє інтереси жителів усього нашого спільного Кременчуцького району.

Слід зазначити, що верховенство влади народу є безумовним принципом, на якому ґрунтується українська державність в сучасних конституційних реаліях.

Безпосередня реалізація волі народу повинна бути у вигляді реальних рішень влади в його ж інтересах.

Досить важливим і негативним є той факт, що Кременчуцька районна рада практично єдиний орган місцевого самоврядування, в якому не ліквідована депутатська фракція Політичної партії «Опозиційна платформа - за життя».

Одним із заступників голови Кременчуцької райради є представник цієї фракції.

Д. Колотієвський нагадує, що 15 вересня 2022 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду по справі №П/857/8/22 відхилив апеляційну скаргу проросійської політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ») і, таким чином, остаточно заборонив її діяльність в нашій країні

Таким чином, беручи до уваги вищевикладене, з метою здійснення делегованої влади народом в його ж інтересах, голова Кременчуцької районної ради звернувся до голів територіальних громад та засобів масової інформації з пропозицією провести опитування для отримання суспільної думки на наступне питання:

Чи мають право представники політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ») займати будь-які управлінські посади в органах місцевого самоврядування?

Крім того, він просить висловити думку очільників громад, щодо доцільності перебування на посаді заступника голови Кременчуцької районної ради Івана Володимировича Іпатенка, який є членом забороненої політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Тож «Кременчуцька газета» проводить опитування на тему:

«Чи мають право представники політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ») займати будь-які управлінські посади в органах місцевого самоврядування?»

 

Нагадаємо, Голова Кременчуцької райради Колотієвський заявив, що дії його заступників спрямовані на повалення влади в районі

Колотієвський розповів нові подробиці у справі намагання захопити владу в Кременчуцькому районі

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися