
Прогноз погоди.
1 квітня
Хмарна погода протримається у Кременчуці увесь день. Дощ розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.
Температура повітря коливатиметься від +6 до +11 градусів за Цельсієм.
У цей день вшановується пам'ять мучеників Хрисанфа і Дарії. У народі цей день називали "Дарія Брудні Ополонки". У цю пору року доводиться обходити бруд біля ополонок, шукати проходи між прогалинами. Наші пращури про цей день говорили: "На Дарію ополонки мутяться". Якщо вночі зірок не видно, можна чекати теплої погоди; якщо день вітряний, то й весь рік буде таким. У цей час у небі з'являються перші шуліки.
2 квітня
Хмарна погода протримається у Кременчуці увесь день. Дрібний дощ йтиме весь час. Удень він посилиться, а до вечора послабшає.
Температура повітря коливатиметься від +7 до +9 градусів за Цельсієм.
У цей день вшановується пам'ять святої мучениці Фотини (Світлани). Наші пращури у цей день зранку виносили з домів на вулицю яскраві льняні вироби, розвішували їх на тинах, воротях, хвіртках, прикрашали гілки берези. У цей час бувають перші грози (більш ранні бувають 23-31 березня), розпускається сіра вільха, якщо немає морозів. У багатьох птахів на початку квітня починається шлюбний період.
За матеріалами sinoptik.ua