Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 9 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Перший кубок кременчуцької ліги КВК «КаВліН» поїхав до Дніпра

 

18 лютого 2018 12:10

У першій грі сезона на сцені були  лише гості – жодна кременчуцька команда не змагалась.

У суботу, 17 лютого, на сцені міського Палацу культури стартував новий сезон кременчуцької ліги КВК «КаВліН». За кубок і шанс потрапити до суперфіналу змагались шість  українських команд.

Три команди з Києва «Не похожие», «Бомба-Ракета», «Закрытый клуб «Привилегия», а також дніпровська команда «Доктор Хауз», «Сім’я» із Чернігова і команда з Ніжина «Дуракам закон не писаний».

Цього дня на кременчуцькій сцені зустрілись, як новачки так і досвідчені учасники КВК. Та новачки не поступались. Двоє з команди «Дуракам закон не писаний» добре запам’ятаються глядачам своєю харизмою і нестримною енергетикою.

І хоч всі команди цієї гри були гостями, Кременчук згадували часто у своїх жартах. Особливо два райони – Молодіжний і Раківку.  Навіть пісню меру Кременчука присвятили. Авансом до Дня міста. А співали про те, як наш менш поїхав за кордон за «горящою путівкою» і там з ним трапився казус.

Традиційними були жарти про президентів: нинішнього Порошенка  і колишнього Януковича. Жарт про пригоди Віктора Федоровича в ростовському секс-шопі буквально «порвав» зал.

Та «героєм» цієї гри була інша публічна особа – мер Києва Кличко. У завданні «Питання від журі» навіть окреме питання було, щодо того, як стати мером Києва. Окрім цього, на вимогу журі команди розбиралась з тим , чого кури зимою не несуться,  з’ясовували, що таке найбільш безглузда ситуація.

А в завданні «Біатлон» просто фонтанували жартами:

«Мої батьки поїхали на заробітки. А я запросив в гості Катю. Їй теж треба заробити»

«Рот дівчини не закривається, як фабрика «Рошен» в Росії»

«У нас з’явився «Квас Тарас». Тепер чекаємо кашку «Наташку», пєнку «Лєнку» і презерватива «Антона»

«Лікар з Кременчука не зашиває рани – їх зализує собака»

«Коли в Кличка закінчились гроші на телефоні, він скинув бомжа з київського мосту»

«Турист з Німеччини проїхався на машині з Києва до Черкас і написав на машині: «Спасибі діду за поразку».

Щодо жартів, то варто зауважити, що члени журі мали думку, що не завжди вони відповідали формату гри КВК. Був і доволі «чорний» гумор і лунали в жартах непристойні речі. Тож був заклик від журі до гравців дотримуватися «чистого гумору».

Щодо переможців, то їх двоє: команда «Доктор Хауз» з Дніпра і «Сім’я» з Чернігова. Перші поїхали з кубком кременчуцької ліги КВК «КаВліН»і пройшли в суперфінал, а другі, хоч і поїхали без кубку, та пройшли в суперфінал. А ось новачки – команда «Дуракам закон не писаний» вдалось прорватися до трійки лідерів, та не до суперфіналу. Та в них є ще шанс це зробити в наступних іграх кременчуцької ліги КВК. Найближча має пройти на сцені Міського палацу культури вже 22 квітня.

 

На головному фото виступ команди "Бомба-ракета"

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися