Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 23 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Перший кубок кременчуцької ліги КВК «КаВліН» поїхав до Дніпра

 

18 лютого 2018 12:10

У першій грі сезона на сцені були  лише гості – жодна кременчуцька команда не змагалась.

У суботу, 17 лютого, на сцені міського Палацу культури стартував новий сезон кременчуцької ліги КВК «КаВліН». За кубок і шанс потрапити до суперфіналу змагались шість  українських команд.

Три команди з Києва «Не похожие», «Бомба-Ракета», «Закрытый клуб «Привилегия», а також дніпровська команда «Доктор Хауз», «Сім’я» із Чернігова і команда з Ніжина «Дуракам закон не писаний».

Цього дня на кременчуцькій сцені зустрілись, як новачки так і досвідчені учасники КВК. Та новачки не поступались. Двоє з команди «Дуракам закон не писаний» добре запам’ятаються глядачам своєю харизмою і нестримною енергетикою.

І хоч всі команди цієї гри були гостями, Кременчук згадували часто у своїх жартах. Особливо два райони – Молодіжний і Раківку.  Навіть пісню меру Кременчука присвятили. Авансом до Дня міста. А співали про те, як наш менш поїхав за кордон за «горящою путівкою» і там з ним трапився казус.

Традиційними були жарти про президентів: нинішнього Порошенка  і колишнього Януковича. Жарт про пригоди Віктора Федоровича в ростовському секс-шопі буквально «порвав» зал.

Та «героєм» цієї гри була інша публічна особа – мер Києва Кличко. У завданні «Питання від журі» навіть окреме питання було, щодо того, як стати мером Києва. Окрім цього, на вимогу журі команди розбиралась з тим , чого кури зимою не несуться,  з’ясовували, що таке найбільш безглузда ситуація.

А в завданні «Біатлон» просто фонтанували жартами:

«Мої батьки поїхали на заробітки. А я запросив в гості Катю. Їй теж треба заробити»

«Рот дівчини не закривається, як фабрика «Рошен» в Росії»

«У нас з’явився «Квас Тарас». Тепер чекаємо кашку «Наташку», пєнку «Лєнку» і презерватива «Антона»

«Лікар з Кременчука не зашиває рани – їх зализує собака»

«Коли в Кличка закінчились гроші на телефоні, він скинув бомжа з київського мосту»

«Турист з Німеччини проїхався на машині з Києва до Черкас і написав на машині: «Спасибі діду за поразку».

Щодо жартів, то варто зауважити, що члени журі мали думку, що не завжди вони відповідали формату гри КВК. Був і доволі «чорний» гумор і лунали в жартах непристойні речі. Тож був заклик від журі до гравців дотримуватися «чистого гумору».

Щодо переможців, то їх двоє: команда «Доктор Хауз» з Дніпра і «Сім’я» з Чернігова. Перші поїхали з кубком кременчуцької ліги КВК «КаВліН»і пройшли в суперфінал, а другі, хоч і поїхали без кубку, та пройшли в суперфінал. А ось новачки – команда «Дуракам закон не писаний» вдалось прорватися до трійки лідерів, та не до суперфіналу. Та в них є ще шанс це зробити в наступних іграх кременчуцької ліги КВК. Найближча має пройти на сцені Міського палацу культури вже 22 квітня.

 

На головному фото виступ команди "Бомба-ракета"

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися