Кременчугская газета
Четверг, 16 Августа 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Під Глобино мешканці виступили проти відкриття підприємства зі зберігання та переробки відходів

 

14 ноября 2017 08:10

Після невеликих дебатів слово взяв заступник міського голови Артюшенко О.І., який першим майже поставив крапку у слуханнях, піднявши питання цільового використання землі і з’ясувавши, що вона має цільове призначення для ведення сільськогосподарського виробництва, що не відповідає цілям підприємців.

В с. Бабичівка Глобинського району 10 листопада 2017 року відбулися громадські слухання з питання, що не сходило з вуст населення останній місяць - відкриття підприємства зі зберігання та переробки відходів І-ІV рівня небезпеки ТОВ «РЕКОЙЛ».

Про це пише мешканець села у Фейсбуці з ніком Виталий Витальевич.

«Історія бере початок з публікації в районній газеті про намір відкриття такого складу. Одразу ж після публікації місцеві мешканці забили на сполох і вирушили до, ще тоді в.о. сільського старости, Живолупа С.А., і потрібно віддати належне, він не тільки вислухав жителів, а й особисто очолив процедуру зібрання підписів та координації.

За невеликий проміжок часу було зібрано більше 300 підписів і передано це звернення міському голові Джусю С.В. І ось в доленосну п’ятницю нарешті відбулись слухання.

Одразу треба відзначити згуртованість людей, оскільки прийшло близько 60 чоловік, 58 з яких офіційно зареєструвались та приймали участь в обговореннях.

На початку слухань головою зборів було призначено Живолупа С.А., секретарем був представник ТОВ «РЕКОЙЛ», слухання проходили в рамках чинного законодавства, почали виступи представники фірми, і вже під час них люди помітили обмовки та розбіжності.

Після виступів слово взяла на себе громада – і тут щиро хочу подякувати Мазур Т.О. яка почала етап «дебатів» влучними і значущими питаннями.

Далі до обговорення долучився Харченко Ю.В. (директор Устимівської дослідної станції рослинництва), що користується великою повагою в громаді, їх питання стосувались перевірок та ліцензування даного виду діяльності.

Після невеликих дебатів слово взяв заступник міського голови Артюшенко О.І., який першим майже поставив крапку у слуханнях, піднявши питання цільового використання землі і з’ясувавши, що вона має цільове призначення для ведення сільськогосподарського виробництва, що не відповідає цілям підприємців.

Далі слово було надано представникові держпродспоживслужби в м. Глобине Бажан В.О., який зазначив невідповідність розташуванню такого об’єкта за 100 метрів від житлових будинків, на що отримав нахабну реакцію представниці фірми, яка виривала з рук книжку, з якої він зачитував норми, аби ця інформація не стала відома всім присутнім, посилаючись на постанову, проте так і не роз’яснивши про що в ній йдеться.

Після таких дій градус обговорення підвищився.

В результаті близько десяти хвилин громада так і не почула чітких відповідей, а тільки ухиляння та повні води роздуми представників без жодного факту.

Тоді виступив Живолуп С.А. з пропозицією завершувати слухання, оскільки було чітко зрозуміло позицію громади і продовжувати не було сенсу.

Так в завершенні після пропозиції голосувати з 58 присутніх громадян (4 представники фірми і 54 громади) проти відкриття проголосували одноголосно 54 чоловіка.

Проте завершились слухання на поганій ноті, почавши заповнення та перевірку документів слухань (протокол і т.д.) було помічено помилки і ще раз спіймано на спробі обману представників, котрі намагались переконати, що надали документи оренди, ліцензування та інші на розгляд, спочатку громаді, потім старості, однак такого не відбувалось.

Проте нарешті отримавши ці документи вже після голосування Живолуп С.А. все ж зачитав громаді і список відходів, які планувалось зберігати або переробляти і договір оренди приміщення, в якому йшлось, що його здають виключно як склад для СГ діяльності. 
В світлі цих подій, як один з тих, хто мешкає в цій громаді хочу подякувати представникам міської ради, особливо Артюшенко О.І., представникам ФГ «Златопіль» на чолі з Колісником Д.М., представникам Устимівської ДСР на чолі з директором Харченко Ю.В., сільському старості Живолупу С.А. та працівникам старостату за активну позицію та захист інтересів громади, і всім жителям нашої громади які прийшли на збори!

Гадаю це гарний приклад результату об’єднання громади! Наша сила в тому, що ми разом!»,- зазначив Виталий Витальевич.

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться