Кременчугская газета
Пятница, 20 Июля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубна «копає» під Шаповалова

 

12 октября 2017 10:50
Піддубна «копає» під Шаповалова

«Нещодавно відбулась зміна цільового призначення для ПП «Апілак» по вул.Флотській, згідно з чим шановному нардепу (тобто його сестрі) зменшено орендну плату з 32 076,05 грн. в місяць до 6 282,85 грн., тобто 1 кв.м землі на березі Дніпра нашому фіолетовому кнопкодаву обходиться в 49 копійок».

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради депутат Оксана Піддубна оголосила депутатський запит щодо підстав зменшення орендної плати за користування земельною ділянкою сестрою нардепа Шаповалова по вул. Флотській, 10 у м. Кременчуці.

Вона зазначила, що запит стосується загальновідомої земельної ділянки, яка знаходиться по вул. Флотській, 10 та оформлена на рідну сестру народного депутата Шаповалова Ю.А.

«Про те, що «слуга народу», нардеп Шаповалов, відхватив собі шмат землі (в розмірі 12 817 кв.м) на березі Дніпра з порушенням законодавства України, я вже неодноразово говорила. Та зараз мова піде про інше.

Вперше земельна ділянка була виділена в 2008 році, коли ще нардеп ховався за прізвищем свого однокласника Скрильніка, який, до речі, і зараз пасеться на 168 га землі в Індустріальному парку та з того, що мені відомо, не сплачуючи за оренду та розвів бурну діяльність на Флотській, 5.

Та чим більше повноважень здобував пан Шаповалов, тим більше користувався своїм службовим становищем, створюючи собі сприятливі умови при користуванні землею громади.

Найбільшого цинізму в тому, як обдурити громаду Кременчука, вже діючий нардеп здобув після обрання в 2015 році ручного мера. І стосується це зменшення орендної плати земельної ділянки саме по вул.Флотській, 10.

Тож, якщо всі попередні рішення щодо виділення земельної ділянки в оренду чи то щодо подовження договору оренду землі для ПП «Апілак» по Флотській, 10 відбувалось за рішенням депутатів, то за часів ручного міського голови  рішення приймаються лише за підписом двох осіб – мера Малецького та сестри нардепа, як засновника ПП «Апілак»,- заявила депутатка.

Вона поцікавилася ц колег, чи знає хто з депутатів, що нещодавно відбулась зміна цільового призначення для ПП «Апілак» по вул.Флотській, 10? Чи голосував хтось за це рішення?

«І головне, чи знаєте ви, шановні депутати, про наслідки такої зміни? Вважаю за потрібне повідомити.

Отже, 02 лютого 2017 року на НЕВІДОМІЙ підставі (думаю, не без втручання славнозвісної фірми «Азимут») міський голова підписав додаткову угоду до договору оренди землі по Флотській, 10, згідно якої шановному нардепу (тобто його сестрі) зменшено орендну плату за 12 817 кв.м  з 32 076,05 грн. в місяць до 6 282,85 грн., тобто 1 кв.м землі на березі Дніпра нашому фіолетовому кнопкодаву обходиться в 49 копійок.

Тож, з подачі міського голови лише в 2017 році (згідно договорів оренди та додатків) бюджет Кременчука втрачає СОТНІ ТИСЯЧ гривень (464 254,69 грн.).

Зі свого боку вважаю безпідставним зменшення орендної плати мером, який вішає на наші плечі кредит за кредитом, підвищує тарифи, приводить до зубожіння кременчужан лише для того, щоб створити сприятливі умови сестрі любителя перерізати стрічки. Відповідно ми, як депутати, за даним фактом зобов’язані звернутися до поліції»,- заявила депутат.

О.Піддубна вимагала від Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області провести перевірку вищевикладених фактів щодо можливих порушень чинного законодавства України стосовно кардинального зменшення орендної плати за користування приватним підприємством «Апілак» (ідентифікаційний код 21072216 місце знаходження: 39601, м. Кременчук, вул. Переяславська, 55-А) земельною ділянкою загальною площею 12817 кв.м. (кадастровий номер 5310436500:10:002:0053) по вул. Флотській, 10 у м. Кременчуці та вжити заходів з метою виявлення та припинення правопорушень.

Проте депутати цей запит не підтримали.

Нагадаємо, прокуратура Кременчука продовжує розглядати справу про захоплення родичами нардепа Юрія Шаповалова землі вздовж Дніпра

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться